لیست آموزشگاه های بازیگری و سینمایی شیراز

بهترین آموزشگاه بازیگری و سینمایی شیراز
70 / 100

در لیست زیر می توانید اطلاعات بهترین آموزشگاه های بازیگری و سینمایی شیراز را مشاهده کنید. برای اطلاع از نحوه ثبت نام در کلاس بازیگری و هزینه دوره های بازیگری و سینمایی با شماره های درج شده در لیست زیر تماس بگیرید.

کلاس بازیگری در شیراز
کلاس بازیگری در شیراز

لیست آموزشگاه بازیگری و سینمایی شیراز

ردیف    نام آموزشگاه  آدرس آموزشگاه  تلفن تماس
1 آموزشگاه بازیگری کوروش شیراز ، سی متری سینما سعدی، حدفاصل کوچه 20 و 22 09175363915
2 آموزشگاه سینمایی صبانمای  شیراز ، بلوار ستارخان، روبروی‌ولی‌عصر 09171117597
3 موسسه فرهنگی هنری شهرراز   شیراز ، خیابان قصردشت (روبروی خیابان عفیف آباد). 07136266787
07136269494
4 آموزشگاه آزاد سینمایی نما شیراز ، قصردشت، خیابان ولیعصر، کوچه 16
5 آموزشگاه سینمایی ونوس شیراز ، خیابان سی متری سینما سعدی، جنب بیمارستان کسری
6 آموزشگاه سپنتا فیلم شیراز ، فرهنگ شهر، ایستگاه 12
7  آموزشگاه سینمایی خورشید شیراز ، قصردشت، خیابان برق، روبروی نمایشگاه ماشین سوفیا
8 انجمن سینمای جوانان شیراز ، خیابان منوچهری 07132305769
07132348696

کلاس بازیگری در شیراز

برای شرکت در کلاس بازیگری باید به بهترین آموزشگاه ها و موسسه ها مراجعه کنید تا تمامی مباحث آن به شما آموزش داده شود. در لیست فوق بهترین و معتبرترین آموزشگاه های بازیگری در شیراز را مشاهده کنید. 

آموزشگاه بازیگری و سینمایی شیراز

آموزشگاه ها و موسسات سینمایی مراکزی هستند که به امر آموزش هنر آموزان در رشته های مختلف سینمایی از جمله بازیگری، کارگردانی، فیلمنامه و نمایشنامه نویسی، عکاسی و فیلمبرداری، گویندگی و دوبله، مجریگری و بسیاری از هنرهای نمایشی دیگر میپردازند. بازیگری شغل یک هنرپیشه است که شخصی‌است در تئاتر، تلویزیون، فیلم یا سایر رسانه‌های داستان‌سرایی که داستان را با نمایش شخصیت و معمولاً گفتار یا خوانندگی متن نوشته‌شده یا نمایش‌نامه نمایش می‌دهد.

بهترین آموزشگاه بازیگری و سینمایی شیراز
بهترین آموزشگاه بازیگری و سینمایی شیراز

بهترین آموزشگاه بازیگری و سینمایی شیراز کجاست؟ ما قرار هست در این لیست تعدادی از معتبرترین آموزشگاه های سینمایی و بازیگری و آموزشگاه های هنرهای نمایشی که در زمینه برگزاری کلاس های بازیگری، گویندگی، بازیگری کودک و سایر رشته‌ها در استان فارس فعال می‌باشند را به شما معرفی میکنیم.

آموزش بازیگری سینما در شیراز

بازیگری سینما با بازیگری تلویزیون تفاوت های اساسی دارد. حداقل تفاوت ، آن است که ساخته ی سینما به اسکار، کن و ونیز می رود و فیلم های تلویزیون را مردم داوری می کنند. تلویزیون مردمی تر از سینما است و البته این خاص همه ی کشور هاست. پس از این که این دو را جدا کردیم، برایتان از سینما خواهیم گفت. برای تبدیل شدن به یک بازیگر حرفه ای، باید در دوره بازیگری شرکت کرده تا بتوانید مهارت های خود را در این زمینه بالا ببرید.

بهترین آموزشگاه آواز در شیراز

هزینه شرکت در دوره های بازیگری در شیراز 

تمام کلاس های آموزشی، بسته به ساعت کلاس و اساتیدی که برای دوره، در نظر گرفته می شوند، هزینه های متفاوتی دارند. کلاس‌های مطرح آموزش بازیگری و فیلمسازی با دریافت شهریه‌هایی از قیمت یک میلیون و 800 هزار تومان تا 5 میلیون تومان در شیراز فعال هستند.