آموزش مینیاتور در شیراز

در این صفحه از سایت آموزشگاه های ایران، اطلاعات آموزشگاه های برگزار کننده دوره های آموزش مینیاتور در شیراز به همراه آدرس و شماره تماس آنها مشاهده می کنید. برای اطلاع از نحوه ثبت نام و هزینه دوره های آنلاین و حضوری مینیاتور تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

آموزش مینیاتور در شیراز

آموزش مینیاتور در شیراز

نام آموزشگاه نشانی شماره تماس
آموزشگاه آزاد هنری و مرکز مهارت آموزی قلم مو شیراز، میدان آبیاری، خیابان قدمگاه غربی 09174333026
آموزشگاه هنرهای تجسمی آوینا شیراز، ملاصدرا، خیابان خلیلی، بعد از کوچه 2 07136288085
09176192321
آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای، هنرهای تجسمی ارژنگ شیراز، قبل از چهارراه پارامونت، نبش چهارراه گمرک 07132323542
09372911725
موسسه نگار شهر راز شیراز، معالی آباد، اهورا 07136341605

هزینه کلاس مینیاتور در شیراز چقدر است؟

برای محاسبه هزینه آموزش مینیاتور ایرانی و مدرن، باید در نظر بگیرید که کلاسی که شرکت می کنید به صورت حضوری برگزار می شود یا به صورت آنلاین. در دوره های حضوری مینیاتور ویژه بازار کار، حدود 9.200.000 تومان می شود. برای اطلاع دقیق از شهریه این دوره با شماره های درج شده در جدول فوق تماس بگیرید.

ثبت نام کلاس مینیاتور

برای ثبت نام کلاس مینیاتور، کافی است به آموزشگاه های معتبر آموزش مینیاتور در شیراز که در جدول فوق ثبت شده اند مراجعه نمایید. در این آموزشگاه ها، دوره های تخصصی مینیاتور برگزار می گردد. همچنین برای دریافت مشاوره می توانید به صفحه اختصاصی این آموزشگاه ها رفته و از طریق دکمه چت آنلاین، مشاوره دریافت نمایید.

آموزش آنلاین مینیاتور

در تعدادی از آموزشگاه ها، شما می توانید به صورت آنلاین در این دوره شرکت کنید. فقط کافی است از شرایط برگزار دوره های آنلاین مینیاتور در شیراز اطلاع کسب کنید.

آموزش مینیاتور در شیراز

مدرک دوره مینیاتور

بعد از پایان دوره های تخصصی آموزش مینیاتور در شیراز، مدرک معتبر فنی حرفه ای و قابل ترجمه با تاییدیه وزارت امور خارجه و دادگستری به هنرجویان ارائه می گردد. این مدرک در ایران و خارج از کشور قابل استفاده می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.