لیست آموزشگاه های موسیقی در الهیه تهران

آموزشگاه های موسیقی در الهیه تهران
72 / 100

بهترین آموزشگاه های موسیقی در الهیه تهران کدام است؟ برای یادگیری انواع سازهای ایرانی و جهانی مانند سه تار، گیتار، تار، پیانو، سنتور، دف، فلوت، سلفژ، تنبک، کمانچه و … آموزش آواز، خوانندگی، موسیقی کودک و … به یک آکادمی معتبر و حرفه ای مراجعه کنید. در ادامه این صفحه از سایت آموزشگاه های ایران، جدولی از بهترین آکادمی های موسیقی الهیه تهران را مشاهده می کنید. برای اطلاعات دقیق تر با شماره های درج شده تماس بگیرید.

آموزشگاه های موسیقی در الهیه تهران

لیست آموزشگاه های موسیقی در الهیه تهران

ردیف نام آموزشگاه نشانی شماره تماس
1 آموزشگاه موسیقی پارس تهران، خیابان ولیعصر، خیابان مقدس اردبیلی، کوجه عروضی 02188045681
2 آکادمی موسیقی عالمی تهران، ابتدای خیابان فرشته، روبروی خیابان تختی 02122661146
3 آموزشگاه موسیقی آفتاب تهران، تجریش، ابتدای خیابان شریعتی، روبروی اداره تامین اجتماعی 02122711744
4 آموزشگاه موسیقی زمان تهران، تجریش، خیابان مقصودبیک، خیابان شهید دربندی 02122711111

شهریه کلاس موسیقی در الهیه تهران چقدر است؟

شهریه کلاس موسیقی بستگی به نوع سازی که می خواهید یاد بگیرید دارد. در این مطلب از سایت آموزشگاه های ایران، اطلاعات بهترین آموزشگاه های موسیقی در محله الهیه تهران را مشاهده می کنید. به طور معمول، کلاس های موسیقی به صورت تک نفره برگزار می شود وحدود نیم ساعت می باشد یعنی در ماه 2 ساعت می شود. برای اطلاع از شهریه کلاس موسیقی با شماره های تماس در لیست فوق تماس بگیرید.

مدرک بین المللی موسیقی در الهیه تهران

برای اینکه مدرک و دیپلم موسیقی دریافت کنید باید دوره های کامل ساز مورد نظرتان را سپری کنید و بعد از در آزمون مشخص شده شرکت کنید . بعضی از آموزشگاه ها مدرک ارائه می دهند و بعضی دیگر این مدرک را ارائه نمی دهند. برای اطلاعات کامل تر با شماره های آکادمی های موسیقی در خیابان الهیه تماس بگیرید.

آموزشگاه های موسیقی در الهیه تهران

آموزش خصوصی کلاس موسیقی در محدوده الهیه

کلاس های موسیقی در آموزشگاه ها، به صورت خصوصی برگزار می شود. تمامی آموزش های موسیقی در محله الهیه به صورت خصوصی می باشد. برای اطلاعات بیشتر به جدول فوق یعنی آموزشگاه های موسیقی در الهیه مراجعه کنید.

جمع بندی:

در این مطلب از سایت آموزشگاه های ایران، با تمامی آموزشگاه های موسیقی محدوده الهیه تهران آشنا می شوید. برای ثبت نام ساز موردنظرتان چه سنتی چه کلاسیک و جهانی یا دوره های آموزش آواز و خوانندگی می توانید به این آکادمی ها مراجعه کنید. از این که با ما همراه بودید سپاس گذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.