لیست آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در شیراز

آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در شیراز
70 / 100

یکی از زبان های مورد علاقه برای یادگیری در ایران ترکی استانبولی می باشد. به همین در لیست آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در شیراز به همراه آدرس و شماره تماس آن ها ثبت نموده ایم. همان اندازه که آموزش زبان انگلیسی این روز ها برای خیلی از افراد مهم می باشد. یادگیری زبان ترکی استانبولی برای افرادی که می خواهند به این کشور مهاجرت کنند حائز اهمیت می باشد.

آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در شیراز
آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در شیراز

لیست بهترین آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در شیراز

ردیف نام آموزشگاه آدرس شماره تماس
1 آموزشگاه زبان های خارجی وستا شیراز، فرهنگ شهر، نبش کوچه 35 07136332354
2 موسسه زبان پارسا شیراز، بلوار شهید بهشتی، حدفاصل چهارراه خلدبرین و چهارراه بنفشه 07132357642
3 موسسه زبان سرای مهراس شیراز، فرهنگ شهر، روبروی اداره مالیاتی 07136308156
4 آموزشگاه پدیده شیراز، بیست متری سینما سعدی، نبش هدایت غربی 07132335951
09164088132
5 کانون زبان داوری شیراز، خیابان ارم، حد فاصل خیابان سروناز و نارون، پلاک 45 07132291610
6 آموزشگاه زبان رادین شیراز، بلوار دانشجو، نبش کوچه 7 07136267660
7 آموزشگاه زبان خارجی سها شیراز، معالی آباد، خیابان دنا، بعد از کوچه 9 07136383949
09369199863
8 موسسه زبان گاما شیراز،خلدبرین، روبروی درب اصلی پارک 07136475292

کلاس های آموزشی زبان ترکی استانبولی در شیراز

برای بهترین آموزش زبان ترکی استانبولی روش های مختلفی وجود دارد که شما می توانید بهترین روش را بر اساس علاقه خود انتخاب کنید. مثلا می توانید با خواندن کتاب های زبان ترکی استانبولی ، دیدن فیلم و موزیک ترکی استانبولی ، شرکت در کلاس های عمومی زبان ترکی، گرفتن کلاس خصوصی ترکی استانبولی یکی را انتخاب کنید. در آموزشگاه زبان در شیراز هم کلاس خصوصی هم کلاس عمومی آموزش زبان ترکی برگزار می شود.

آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در شیراز
آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در شیراز

دوره های آموزشی زبان ترکی استانبولی شیراز

در آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در شیراز، زبان های مختلف آموزش داده می شود. یکی از زبان های که آموزش داده می شود زبان ترکی استانبولی می باشد. در لیست فوق اطلاعات بهترین موسسه های آموزش زبان ترکی استانبولی ثبت شده است. برای اطلاع از نحوه ثبت نام در کلاس ها و دوره های زبان ترکی با شماره های درج شده تماس بگیرید.

هزینه کلاس زبان ترکی استانبولی در شیراز

معمولا هزینه کلاس های زبان ترکی استانبولی براساس ساعت ها برگزاری و دوره های آموزشگاه ها محاسبه می شود. عامل دیگری که بر روی شهریه کلاس زبان ترکی تاثیر گذار می باشد کلاس خصوصی و عمومی است یا اینکه به صورت آنلاین برگزار می شود یا به صورت حضوری. هزینه کلاس زبان ترکی استانبول به صورت حضوری در دوره مقدماتی عمومی یک ماهه 3 جلسه در هفته ، 750 هزار تومان می باشد.

همچنین هزینه آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی در شیراز معمولا بین 1/750 تومان می باشد. ساعت برگزاری کلاس های خصوصی به ساعت استاد زبان ترکی و دانش آموز بستگی دارد. در لیست فوق اطلاعات تمامی آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در شیراز ثبت شده است برای اطلاع از شهریه دقیقه دوره های زبان ترکی با این شماره ها تماس بگیرید.

آموزش آنلاین زبان ترکی استانبولی

برای اطلاع از این که نحوه یادگیری زبان ترکی استانبولی در شیراز  به صورت آنلاین کسب کنید می توانید با شماره های درج شده در جدول فوق تماس بگیرید. ممکن است شما نتوانید به صورت حضوری در کلاس های ترکی شروع کنید.

چرا باید زبان ترکی را یاد بگیریم؟

افراد برای یادگیری زبان ترکی دلایل و اهداف متفاوتی دارند و یادگیری زبان ترکی به یک چالش بزرگ تبدیل شده است. اگر برای آموزش زبان ترکی استانبولی مشتاق هستید می توانید با شماره های درج شده در لیست آموزشگاه های آموزش زبان ترکی استانبولی شیراز تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.