آموزش برق صنعتی و ساختمان در شیراز
75 / 100

در ادامه این صفحه، بهتر است که به معرفی آموزشگاه های برگزار کننده دوره های آموزش برق صنعتی و ساختمان در شیراز می پردازیم. برای این که بتوانید، در این موسسه ها ثبت نام کنید، ادامه مطلب را مطالعه کنید.

آموزش برق صنعتی و ساختمان در شیراز

آموزش برق صنعتی و ساختمان در شیراز

ردیف نام آموزشگاه نشانی شماره تماس
1 آموزشگاه تخصصی برق و الکترونیک ادیسون شیراز، خیابان اردیبهشت، حدفاصل باغشاه و بیست متری سینما سعدی، سمت راست، جنب داروخانه دکتر غلامرضا حسینی، پلاک 164 09174842450
07132317327

دوره های آموزشی برق صنعتی و ساختمان شیراز

در آموزشگاه های معتبر فنی و حرفه ای، تمامی دوره های مرتبط با آموزش تخصصی برق را به شما آموزش می دهند. همچنین برای این که بتوانید اطلاعات کاملی از دوره های آموزش برق صنعتی و ساختمان در شیراز را کسب کنید، به پروفایل آموزشگاه های معتبر در جدول فوق رفته و با شماره های درج شده تماس بگیرید.

هزینه کلاس آموزش برق صنعتی و ساختمان در شیراز

برای این که در مورد هزینه کلاس های آموزشی تخصصی برق ساختمان در شیراز اطلاع کسب کنید، بهتر است که با آموزشگاه های معتبر ارتباط برقرار کنید تا طبق تعرفه اصلی آن به شما اطلاع داده شود. در جدول بالا، اطلاعات کاملی از این آموشگاه ها ثبت شده است و از چت آنلاین می توانید با این آموزشگاه ها ارتباط برقرار کنید.

آموزش برق صنعتی و ساختمان در شیراز
آموزش برق صنعتی و ساختمان در شیراز

مدرک فنی و حرفه ای دوره آموزش برق و ساختمان در شیراز

در آموزشگاه هایی که زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت می کنند، بعد از پایان دوره، باید در آزمون های عملی و تئوری فنی و حرفه ای شرکت کنید و مدرک معتبر و بین المللی دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.