آموزشگاه های موسیقی در ولنجک تهران

آموزشگاه های موسیقی در ولنجک تهران

بهترین آموزشگاه های موسیقی در ولنجک تهران کدام است؟ برای یادگیری انواع سازهای ایرانی و جهانی مانند سه تار، گیتار، تار، پیانو، سنتور، دف، فلوت، سلفژ، تنبک، کمانچه و … آموزش آواز، خوانندگی، موسیقی کودک و … به یک آکادمی معتبر و حرفه ای مراجعه کنید. در ادامه این صفحه از سایت آموزشگاه های ایران، جدولی از بهترین آکادمی های موسیقی ولنجک تهران را مشاهده می کنید. برای اطلاعات دقیق تر با شماره های درج شده تماس بگیرید.

آموزشگاه های موسیقی در ولنجک تهران

لیست آموزشگاه های موسیقی در ولنجک تهران

ردیف نام آموزشگاه نشانی شماره تماس
1 آموزشگاه موسیقی پارسا تهران، ولنجک، انتهای یمن، ابتدای اعرابی 02122438696
2 آموزش موسیقی منظومه خرد تهران، ولنجک، بلوار دانشجو، موسسه منظومه خرد 02122171549
3 سنتور خانه هنر خرد تهران، ولنجک، بلوار دانشجو، بالاتر از میدان حسام الحکما 02122171549

شهریه کلاس موسیقی در ولنجک تهران چقدر است؟

شهریه کلاس موسیقی بستگی به نوع سازی که می خواهید یاد بگیرید دارد. در این مطلب از سایت آموزشگاه های ایران، اطلاعات بهترین آموزشگاه های موسیقی در محله ولنجک تهران را مشاهده می کنید. به طور معمول، کلاس های موسیقی به صورت تک نفره برگزار می شود وحدود نیم ساعت می باشد یعنی در ماه 2 ساعت می شود. برای اطلاع از شهریه کلاس موسیقی با شماره های تماس در لیست فوق تماس بگیرید.

مدرک بین المللی موسیقی در ولنجک تهران

برای اینکه مدرک و دیپلم موسیقی دریافت کنید باید دوره های کامل ساز مورد نظرتان را سپری کنید و بعد از در آزمون مشخص شده شرکت کنید . بعضی از آموزشگاه ها مدرک ارائه می دهند و بعضی دیگر این مدرک را ارائه نمی دهند. برای اطلاعات کامل تر با شماره های آکادمی های موسیقی در خیابان ولنجک تماس بگیرید.

آموزش خصوصی کلاس موسیقی در محدوده ولنجک

کلاس های موسیقی در آموزشگاه ها، به صورت خصوصی برگزار می شود. تمامی آموزش های موسیقی در محله ولنجک به صورت خصوصی باشد. برای اطلاعات بیشتر به جدول فوق یعنی آموزشگاه های موسیقی در ولنجک مراجعه کنید.

اگر می خواهید با دوره های آنلاین زبان آشنا شوید می توانید برای اطلاع از شرایط این دوره ها به صفحه آموزشگاه های زبان ولنجک مراجعه کنید.

آموزشگاه های موسیقی در ولنجک تهران

جمع بندی:

در این مطلب از سایت آموزشگاه های ایران، با تمامی آموزشگاه های موسیقی محدوده ولنجک تهران آشنا می شوید. برای ثبت نام ساز موردنظرتان چه سنتی چه کلاسیک و جهانی یا دوره های آموزش آواز و خوانندگی می توانید به این آکادمی ها مراجعه کنید. از این که با ما همراه بودید سپاس گذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.