آموزشگاه های موسیقی در قیطریه تهران

آموزشگاه های موسیقی در قیطریه تهران
75 / 100

بهترین آموزشگاه های موسیقی در قیطریه تهران کدام است؟ برای یادگیری انواع سازهای ایرانی و جهانی مانند سه تار، گیتار، تار، پیانو، سنتور، دف، فلوت، سلفژ، تنبک، کمانچه و … آموزش آواز، خوانندگی، موسیقی کودک و … به یک آکادمی معتبر و حرفه ای مراجعه کنید. در ادامه این صفحه از سایت آموزشگاه های ایران، جدولی از بهترین آموزشگاه های موسیقی در قیطریه تهران را مشاهده می کنید. برای اطلاعات دقیق تر با شماره های درج شده تماس بگیرید.

آموزشگاه های موسیقی در قیطریه تهران

لیست آموزشگاه های موسیقی در قیطریه تهران

ردیف نام آموزشگاه نشانی شماره تماس
1 آموزشگاه موسیقی سخن تهران، 35 متری قیطریه، روبروی پارک، مرکز خرید قیطریه 02122684584
2 آموزشگاه موسیقی ایمانی تهران، خیابان شریعتی، مترو قیطریه، بلوار صبا 02122398939
3 آموزشگاه موسیقی هنر شمیم باران تهران، قیطریه، چیذر، خیابان معصومی، بن بست رحیمی 02122676220
4 آموزشگاه موسیقی چگامه تهران، قیطریه، بلوار اندرزگو، نبش کوچه عبدالهی جنوبی 02122210307
5 آموزشگاه موسیقی مهر آهنگ کیان تهران، شریعتی، بالاتر از ایستگاه مترو قیطریه، بعد از بلوار صبا 02122398760
6 آموزشگاه موسیقی سیحون تهران، ابتدای بلوار قیطریه، روبرو پارک قیطریه، بالای بانک آینده 02126457672

شهریه کلاس موسیقی در قیطریه تهران چقدر است؟

شهریه کلاس موسیقی بستگی به نوع سازی که می خواهید یاد بگیرید دارد. در این مطلب از سایت آموزشگاه های ایران، اطلاعات بهترین آموزشگاه های موسیقی در محله قیطریه تهران را مشاهده می کنید. به طور معمول، کلاس های موسیقی به صورت تک نفره برگزار می شود و حدود نیم ساعت می باشد یعنی در ماه 2 ساعت می شود. برای اطلاع از شهریه کلاس موسیقی با شماره های تماس در لیست فوق تماس بگیرید.

مدرک بین المللی موسیقی در قیطریه تهران

برای اینکه مدرک و دیپلم موسیقی دریافت کنید باید دوره های کامل ساز مورد نظرتان را سپری کنید و بعد از در آزمون مشخص شده شرکت کنید . بعضی از آموزشگاه ها مدرک ارائه می دهند و بعضی دیگر این مدرک را ارائه نمی دهند. برای اطلاعات کامل تر با شماره های آکادمی های موسیقی در خیابان قیطریه تماس بگیرید.

آموزشگاه های موسیقی در قیطریه تهران

آموزش خصوصی کلاس موسیقی در محدوده قیطریه

کلاس های موسیقی در آموزشگاه ها، به صورت خصوصی برگزار می شود. تمامی آموزش های موسیقی در محله قیطریه به صورت خصوصی می باشد. برای اطلاعات بیشتر به جدول فوق یعنی آموزشگاه های موسیقی در قیطریه مراجعه کنید.

جمع بندی:

در این مطلب از سایت آموزشگاه های ایران، با تمامی آموزشگاه های موسیقی محدوده قیطریه تهران آشنا می شوید. برای ثبت نام ساز موردنظرتان چه سنتی چه کلاسیک و جهانی یا دوره های آموزش آواز و خوانندگی می توانید به این آکادمی ها مراجعه کنید. از این که با ما همراه بودید سپاس گذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.