آموزشگاه های موسیقی در بلوار فردوس تهران

آموزشگاه های موسیقی در بلوار فردوس تهران
75 / 100

بهترین آموزشگاه های موسیقی در بلوار فردوس تهران کدام است؟ برای یادگیری انواع سازهای ایرانی و جهانی مانند سه تار، گیتار، تار، پیانو، سنتور، دف، فلوت، سلفژ، تنبک، کمانچه و … آموزش آواز، خوانندگی، موسیقی کودک و … به یک آکادمی معتبر و حرفه ای مراجعه کنید. در ادامه این صفحه از سایت آموزشگاه های ایران، جدولی از بهترین آکادمی های موسیقی بلوار فردوس تهران را مشاهده می کنید. برای اطلاعات دقیق تر با شماره های درج شده تماس بگیرید.

آموزشگاه های موسیقی در بلوار فردوس تهران

لیست آموزشگاه های موسیقی در بلوار فردوس تهران

ردیف نام آموزشگاه نشانی شماره تماس
1 هنرگاه می نت تهران، سازمان برنامه، جنب حکیم 02144118958
09121351693
2 آموزشگاه موسیقی خواهران دبیرزاده تهران، بلوار فردوس شرق، خیابان ولیعصر، جنب متروی صادقیه 02144010939

شهریه کلاس موسیقی در بلوار فردوس تهران چقدر است؟

شهریه کلاس موسیقی بستگی به نوع سازی که می خواهید یاد بگیرید دارد. در این مطلب از سایت آموزشگاه های ایران، اطلاعات بهترین آموزشگاه های موسیقی در بلوار فردوس تهران را مشاهده می کنید. به طور معمول، کلاس های موسیقی به صورت تک نفره برگزار می شود وحدود نیم ساعت می باشد یعنی در ماه 2 ساعت می شود. برای اطلاع از شهریه کلاس موسیقی با شماره های تماس در لیست فوق تماس بگیرید.

مدرک بین المللی موسیقی در بلوار فردوس تهران

برای اینکه مدرک و دیپلم موسیقی دریافت کنید باید دوره های کامل ساز مورد نظرتان را سپری کنید و بعد از در آزمون مشخص شده شرکت کنید. بعضی از آموزشگاه ها مدرک ارائه می دهند و بعضی دیگر این مدرک را ارائه نمی دهند. برای اطلاعات کامل تر با شماره های آکادمی های موسیقی در خیابان بلوار فردوس تماس بگیرید.

آموزشگاه های موسیقی در بلوار فردوس تهران
کلاس موسیقی در بلوار فردوس

آموزش خصوصی کلاس موسیقی در محدوده بلوار فردوس

کلاس های موسیقی در آموزشگاه ها، به صورت خصوصی برگزار می شود. تمامی آموزش های موسیقی به صورت خصوصی باشد. برای اطلاعات بیشتر به جدول فوق یعنی آموزشگاه های موسیقی در بلوار فردوس مراجعه کنید.

جمع بندی:

در این مطلب از سایت آموزشگاه های ایران، با تمامی آموزشگاه های موسیقی محدوده بلوار فردوس تهران آشنا می شوید. برای ثبت نام ساز موردنظرتان چه سنتی چه کلاسیک و جهانی یا دوره های آموزش آواز و خوانندگی می توانید به این آکادمی ها مراجعه کنید. از این که با ما همراه بودید سپاس گذاریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.