آموزشگاه های موسیقی در اکباتان تهران

آموزشگاه های موسیقی در اکباتان تهران

لیستی از بهترین و معتبرترین آموزشگاه های موسیقی در اکباتان تهران را ثبت نموده ایم. برای آموزش انواع سازهای ایرانی و جهانی مانند سه تار، گیتار، تار، پیانو، سنتور، دف، تنبک، کمانچه و همچنین آموزش آواز، خوانندگی، موسیقی کودک و … باید به آکادمی های معتبر موسیقی مراجعه نمایید. در ادامه سایت آموزشگاه های ایران، جدولی از بهترین آکادمی های موسیقی تهران را مشاهده می کنید.

آموزشگاه های موسیقی در اکباتان تهران

لیست آموزشگاه های موسیقی در اکباتان تهران

ردیف نام آموزشگاه نشانی شماره تماس
1 آموزشگاه موسیقی ودا تهران، شهرک اکباتان ، فاز2 ، بلوک2 ، ورودی 2 02144631828
2 آموزشگاه موسیقی هنیاک تهران، اکباتان، بیمه چهارم، روبروی پارک مینا 1 02144654190

شهریه کلاس موسیقی در اکباتان تهران چقدر است؟

هزینه کلاس های موسیقی و ساز های مختلف با یک دیگر متفاوت می باشد، به همین دلیل نمیتوان هزینه دقیقی بر هر دوره اعلام نمود. در جدول بالا از سایت آموزشگاه های ایران، اطلاعات بهترین آموزشگاه های موسیقی در اکباتان تهران را مشاهده می کنید برای کسب اطلاعات دقیق از شهریه هر جلسه کلاس خصوصی موسیقی می توانید با آنها تماس بگیرید و یا از طریق دکمه چت آنلاین موجود در صفحه اختصاصی این آموزشگاه ها، اطلاعات لازم را کسب کنید.

مدرک بین المللی موسیقی

برای اینکه مدرک و دیپلم موسیقی دریافت کنید باید دوره های کامل ساز مورد نظرتان را سپری کنید. سپس بعد از پایان دوره در آزمون مشخص شده از سوی سازمان و آموزشگاه شرکت نمایید. در تعدادی از آموزشگاه ها مدرک فنی حرفه ای ارائه می شود. برای اطلاعات کامل تر با شماره های آکادمی های موسیقی در اکباتان تماس بگیرید.

آموزشگاه های موسیقی در اکباتان تهران
کلاس موسیقی کودک در اکباتان

آموزش خصوصی موسیقی

کلاس های موسیقی در آموزشگاه ها، به صورت خصوصی برگزار می شود. تمامی آموزش های موسیقی به صورت خصوصی باشد. برای اطلاعات بیشتر به جدول فوق یعنی آموزشگاه های موسیقی در اکباتان مراجعه کنید.

در صورتی که می خواهید با دوره های زبان آشنا شوید می توانید به لیست آموزشگاه های زبان اکباتان تهران مراجعه نمایید.

جمع بندی:

در این مطلب از سایت آموزشگاه های ایران، با تمامی آموزشگاه های موسیقی محدوده اکباتان تهران آشنا می شوید. برای ثبت نام ساز موردنظرتان چه سنتی چه کلاسیک و جهانی یا دوره های آموزش آواز و خوانندگی می توانید به این آکادمی ها مراجعه کنید. از این که با ما همراه بودید سپاس گذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.