آموزش زبان آلمانی در شیراز

در جدول زیر اطلاعات بهترین آموزشگاه های زبان آلمانی در شیراز به همراه آدرس و شماره تماس آنها ثبت شده است. برای ثبت نام در کلاس زبان آلمانی و نحوه پرداخت شهریه کلاسهای آموزشی و چگونگی شرکت در دوره A1 و A2 و B1 و B2 زبان آلمانی با شماره های درج شده در جدول زیر از سایت آموزشگاه های ایران تماس بگیرید.

آموزش زبان آلمانی در شیراز
آموزشگاه های زبان آلمانی در شیراز

لیست آموزشگاه های آموزش زبان آلمانی در شیراز

ردیف نام آموزشگاه آدرس شماره تماس
1 آموزشگاه زبان طرح بزرگ شیراز، قدوسی غربی، روبروی بانک ملی، جنب اپل استور 07136302955
09175349990
09012228718
2 آموزشگاه زبان های خارجی وستا شیراز، قدوسی غربی، نبش کوچه 19/الف 07136312948
09172653157
09173645783

09179630762
3 موسسه زبان گفت وشنود شیراز، معالی آباد 09120058646
4 موسسه زبان آلمانی گاما شیراز، خلدبرین 07136476676
5 موسسه زبان سرای مهراس شیراز، فرهنگ شهر، روبرو اداره مالیاتی 07136308156
6 دپارتمان زبان آلمانی گوته شیراز شیراز، خلدبرین، روبروی درب اصلی پارک، کوچه 18 07136475292

ثبت نام در کلاس زبان آلمانی در شیراز

برای ثبت نام در کلاس های زبان آلمانی در صورتی که قبلا در دوره های آن شرکت نموده اید، تعیین سطح می شوید در غیر این صورت، باید در دوره پایه زبان آلمانی شرکت کنید.

هزینه آموزش زبان آلمانی در شیراز

شهریه ثبت نام دوره های آموزش زبان آلمانی، چت و آزمون زبان آلمانی متغیر است. شهریه این دوره ها بستگی به دوره های آموزشی آنلاین، دوره های فشرده آموزش زبان آلمانی در شیراز، دوره های خصوصی و … دارد. برای اطلاع از  شهریه دوره های زبان آلمانی به آموزشگاه های زبان شیراز درج شده در جدول فوق مراجعه کنید.

مدت دوره آموزش زبان آلمانی شیراز

در دوره های استاندارد آموزش زبان آلمانی معمولا هر ترم یک و نیم ماه زمان می برد. هر هفته سه جلسه 2ساعته می باشد. برای اطلاع از مدت زمان دقیق دوره های فشرده و نیمه فشرده زبان آلمانی می توانید با شماره های درج شده در جدول فوق تماس بگیرید. همچنین میتوانید از طریق دکمه مشاوره آنلاین درج شده در صفحه آموزشگاه ها، مشاوره دریافت نمایید.

آموزش زبان آلمانی در شیراز

آموزش آنلاین زبان آلمانی در شیراز

کلاس فشرده زبان آلمانی شیراز

در کلاس های فشرده ی آموزش زبان آلمانی در شیراز شما خواهید توانست در مدتی کوتاه و همان طور که از نامش پیداست به طور فشرده اصول و مبانی پایه ی زبان آلمانی را در حد نیاز فرا بگیرید. البته نکته ی مهم در کلاس های فشرده ی زبان آلمانی این است که بایستی خود نیز تلاش کرده و همه ی هم و غم خود را در این راه بگذارید. در لیست فوق شما می توانید تمامی آموزشگاه های که به صورت فشرده  زبان آلمانی در شیراز آموزش می دهند را مشاهده نمایید.

آموزش محاوره زبان آلمانی در شیراز

در آموزشگاه های زبان آلمانی در شیراز دوره های متفاوتی برای آموزش زبان آلمانی برگزار می شود. طول دوره چت آلمانی معمولا به صورت 10 جلسه می باشد که زبان آموزان می توانند این دوره را تمدید می کند.

بهترین مدرس زبان آلمانی در شیراز

بهترین مدرس آموزش زبان آلمانی در شیراز کسی است که در این مورد مدرک معتبر و قانونی داشته و نسبت به یادگیری زبان آموزان توجه و دلسوزی خاصی نشان دهد. وی باید کاملا صبور بوده و با افرادی که ممکن است کمی دیرتر یاد بگیرند به مدارا رفتار نماید. البته مدرسان زبان آلمانی فراوان بوده و هر کدام قابلیت ها و ویژگی های خاص خود را دارند و نمی توان ادعا کرد که این مدرس و یا آموزشگاه از دیگری بهتر می باشد.

آموزش زبان آلمانی در شیراز
آموزش زبان آلمانی در شیراز

مدرک زبان آلمانی در شیراز

طبیعتا در ازای کلاس هایی که شرکت کرده و زبان آلمانی را آموزش می بینید پس از اتمام دوره انتظار مدرک معتبر را دارید. این کلاس ها کاملا معتبر بوده و پس از اتمام دوره و در صورتی که از آزمون های مربوطه سربلند بیرون آیید مدرک کاملا معتبری در یافت نموده و می توانید به وسیله ی آن وارد بازار کار شده و یا اینکه در سفر به آلمان از آموخته های خود در این کشور استفاده نمایید.

در کنار زبان آلمانی می توانید در دوره  آموزش زبان ترکی استانبولی در شیراز نیز شرکت کنید.

ثبت نام در آزمون گوته 

آزمون گوته، یکی از مهم ترین آزمون های زبان آلمانی در سطح دنیا می باشد. مرجع این آزمون انستیتو گوته می باشد. این انستیتو در حال حاضر در ایران شعبه ی رسمی ندارد و باید زبان آموزان برای این کار از طریق موسسه ی آموزش زبان آلمانی تهران (دی اس آی تی)استفاده کنند. این موسسه نماینده ی برگزاری آزمون های گوته در ایران می باشد. البته لازم به ذکر است که این موسسه زیر نظر سفارت آلمان به فعالیت مشغول است.

یادگیری زبان آلمانی چقدر طول می کشد؟

از مشکلات یادگیری زبان آلمانی گوته طولانی شدن دوره آموزشی می باشد که علاوه بر هدر رفت زمان متقاضیان ، شور و اشتیاق آنها را برای یادگیری این زبان از بین برده و ویادگیری این زبان را نیمه کاره رها می کنند.گاما با هدف ایجاد انگیزه در متقاضیان سریعترین و کوتاهترین دوره زبان آلمانی برای گرفتن مدرک گوته را تعریف می نماید. شما در گام به صورت تضمینی در مدت زمان 7 ماه می توانید زبان آلمانی را فرا بگیرید.

کدام دوره زبان آلمانی را شرکت کنیم؟

متقاضیان تحصیل و اقامت کشور آلمان نیازمند اخذ مدرک گوته زبان آلمانی در سطح B1 یا B2 می باشند. پس قبل از انتخاب یک مجموعه جهت یادگیری زبان آلمانی میبایست از طریق وکلا یا کارگزاران خود مشخص کنید که چه سطحی از زبان آلمانی را نیاز دارید. در لیست فوق اطلاعات بهترین آموزشگاه ها آموزش زبان آلمانی در شیراز را مشاهده می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.