بهترین آموزشگاه های زبان دربند تهران

آموزشگاه های زبان دربند تهران
77 / 100

در این صفحه از سایت آموزشگاه های شیراز، اطلاعات کاملی از آموزشگاه های زبان دربند تهران را مشاهده میکنید. برای ثبت نام در کلاس زبان انگلیسی و تعیین سطح، با شماره های درج شده در جدول زیر تماس بگیرید.

آموزشگاه های زبان دربند تهران

لیست کامل آموزشگاه های زبان دربند تهران

ردیف نام آموزشگاه نشانی شماره تماس
1 موسسه زبان کیش تهران، دربند، خیابان دکتر شریعتی، خیابان دربند 02122704971

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در خیابان دربند

برای این که روش های آموزشی زبان انگلیسی در آموزشگاه های زبان شمال تهران آشنا شوید بهتر است که با شماره های درج شده در جدول فوق تماس بگیرید.

ثبت نام در کلاس زبان انگلیسی در محله دربند

برای ثبت نام در کلاس زبان انگلیسی در محدوده دربند تهران، در ابتدا باید تعیین سطح زبان بدهید. بعد از این که سطح زبانتان مشخص شد، می توانید در سطح خودتان ثبت نام کرده و مدارک مورد نیاز را تحویل بدهید. معمولا کلاس زبان های انگلیسی به صورت فشرده و نیمه فشرده و عمومی برگزار می شود.ثبت نام برای هرکدام از این دوره ها متفاوت می باشد.

آموزشگاه های زبان دربند تهران

هزینه کلاس زبان انگلیسی دربند تهران

شهریه کلاس زبان انگلیسی، بستگی به این که شما در چه دوره ای ثبت نام می کنید و این که کلاس زبان انگلیسی به صورت خصوصی یا عمومی برگزار می شود. هزینه این دوره ها متفاوت می باشد و شما مبلغ متفاوتی باید پرداخت کنید. بهترین آموزشگاه های زبان دربند تهران را در جدول فوق به شما معرفی نموده ایم. همچنین کلاس زبان آنلاین در دربند نیز برگزار می شود که شما با شرکت در این کلاس ها در منزلتان نیز می توانید زبان را فرا بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.