آموزشگاه های آرایشگری در اقدسیه تهران

آموزشگاه های آرایشگری در اقدسیه تهران

یکی از دوره های فنی و حرفه ای که درآمد خوبی داشته و خیلی از افراد به دنبال یادگیری آن ها هستند آرایشگری می باشد. برای فراگیری این حرفه باید به یک موسسه حرفه ای مراجعه کنید تا مدرک معتبر نیز دریافت کنید. در ادامه مطلب از سایت آموزشگاه های ایران، اطلاعات کامل آموزشگاه های آرایشگری در اقدسیه تهران را مشاهده می کنید. برای اطلاع از دوره های برگزار شده و شهریه کلاس ها با شماره  های درج شده در جدول زیر تماس بگیرید.

آموزشگاه های آرایشگری در اقدسیه تهران

لیست کامل آموزشگاه های آرایشگری در اقدسیه تهران

ردیف نام آموزشگاه نشانی شماره تماس
1 آموزشگاه و آرایشگاه بانو تهران، انتهای اقدسیه، بلوار اوشان ف جنب مسکن جنت 02122463267
2 موزشگاه آرایش نشانه تهران، انتهای اقدسیه، ابتدای اتوبان ارتش، خیابان اراج ، خیابان تیموری 02122950606
3 آموزشگاه و موسسه زیبایی فرشته آرا تهران، اندرزگو، تقاطع قیطریه، ساختمان الماس اندرزگو 02122202118
4 آموزشگاه آرایشی بانو رعنا تهران، اقدسیه، خیابان موحد دانش، رو به روی مسجد جامع امام صادق (ع) 02126451608

دوره های کلاس آرایشگری در محدوده اقدسیه تهران

در بهترین آموزشگاه های آرایشگری مخصوص بانوان و آقایان تمامی دوره های تعیین شده از سوی فنی و حرفه ای آموزش داده می شود. در ادامه این دوره ها را به صورت مختصر به شما معرفی می کنیم. برای اطلاع دقیق از کلاس های برگزار شده در آموزشگاه ها با شماره های درج شده در جدول آموزشگاه های آرایش و پیرایش اقدسیه تماس بگیرید.

  • آرایش و گریم مقدماتی
  • میکاپ و کاشت موی موقت آقایان
  • پاکسازی پوست بانوان و آقایان
  • گریم و میکاپ عروس
  • اکستنشن مو
  • انواع کوتاهی مو و هیرکات
  • شنیون
  • رنگ و مش
  • کاشت ناخن و مژه

دیپلم آرایشگری در محله اقدسیه

برای دریافت دیپلم آرایشگری می توانید در هر کدام از دوره ها متفاوت شرکت کنید و بعد از پایان دوره در آزمون سازمان فنی و حرفه ای شرکت کنید و بعد گرفتن حد نصاب نمره مدرک آن دوره را دریافت کنید و یا در تمامی 7 رشته شرکت کرده و مدرک آرایش و پیرایش آن دوره را دریافت و بعد از مجوز سالن زیبایی بگیرید. در جدول اطلاعات دقیق آموزشگاه های آرایشگری در اقدسیه تهران را مشاهده می کنید.

آموزشگاه های آرایشگری در اقدسیه تهران

شهریه کلاس آرایشگری زنانه در اقدسیه تهران

برای پرداخت شهریه کلاس آرایشگری بانوان و آقایان باید به چندین نکته توجه کنید، به این صورت که اگر کلاس شما به صورت عمومی یا خصوصی است هزینه کلاس متفاوت می باشد و هر دوره با دوره های دیگر شهریه متفاوتی نیز دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت این دوره ها با شماره های درج شده در لیست فوق یعنی آموزشگاه های آرایشگری در اقدسیه تماس حاصل فرمایید.

در این مطلب اطلاعات کاملی از تمامی آموزشگاه های آرایش و پیرایش در محله اقدسیه تهران برای شما ثبت نموده ایم. برای کسب اطلاعات دقیق با شماره های درج شده در جدول تماس بگیرید. در این مطلب نحوه ثبت نام و هزینه هر دوره آموزش آرایشگری را برای شرح داده ایم. از این که با ما همراه بودید سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.