آموزش میوه آرایی در شیراز

آموزش میوه آرایی در شیراز

آموزش میوه آرایی در شیراز یکی از دوره های پرطرفدار می باشد که برای برگزاری دوره همی ها و … استفاده می شود. میوه آرایی یکی از هنرهایی است که ایرانیان با آن به خوبی آشنا هستند. شاید به وفور دیده باشید که میز شام را در منزل ویا رستوران ها با استفاده از میوه ها و حتی سبزی ها به شکل جالبی تزئین کرده اند . مثالی بهتر در این مورد هندوانه ها و انارهای شب یلدا می باشد که آنها را به صورت گل و یا اشکال دیگر در آورده و منظره ی خوبی به میز خود می دهند.
هنر میوه آرایی شاید به نظر ساده بیاید اما دقت و ظرافت و پیچیدگی خاصی در آن نهفته است که در ادامه به آن می پردازیم.

آموزش میوه آرایی در شیراز
آموزش میوه آرایی در شیراز

لیست آموزشگاه آموزش میوه آرایی در شیراز

ردیف نام آموزشگاه نشانی شماره تماس
1 آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی زنبور شیراز، میدان دانشجو به سمت چمران، نرسیده به پل زرگری، ساختمان شایان، جنب نان سنگکی، طبقه 7 07136288716
09173096695
09023096695
2 آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی فرینوش شیراز، میدان صنایع، بلوار دکتر حسابی، نبش کوچه 8 07136250539
3 آموزشگاه تخصصی آنیل شیراز، ورودی شهرک گلستان، رو به روی اداره گاز 07136215677

نحوه آموزش میوه آرایی در شیراز

بادادن ظرف میوه تزئین شده، احساس شادی و طراوت در فرد به وجود می آید. میوه آرایی می تواند هم به عنوان هنری و هم به عنوان شغلی برای افراد کسب در آمد کند شما می توانید از این طریق سفارشات مختلفی جذب کرده و میوه آرایی را یاد بگیرید ما به شما پیشنهاد می کنیم برای آموزش میوه آرایی در شیراز به آموزشگاه های آموزش میوه آرایی معتبر که در ادامه ذکر می شوند مراجعه کنید.

بهترین آموزشگاه میوه آرایی در شیراز

در شهر شیراز کلاس های میوه آرایی بسیاری وجود دارد که می توانید در آنها ثبت نام کرده و با اصول این هنر آشنا گردید.
میوه آرایی فقط مختص شب یلدا یا جشن های عید نوروز نیست بلکه شما می توانید در مهمانی های خانوادگی نیز این کار را انجام داده و میز شام بسیار جذابی بچینید.
شاید عده ای بگویند میوه آرایی کار سختی نیست و هر کسی می تواند آن را انجام دهد اما به راستی چنین نیست. شما با مشاهده ی میوه آرایی در اینترنت و دیدن اشکال گوناگون آن درک خواهید کرد که یک آموزش اصولی پشت این هنر زیبا نهفته است. ممکن است بخواهید کلاس های آشپزی در شیراز را مشاهده کنید.

آموزش میوه آرایی در شیراز
آموزش میوه آرایی در شیراز

هزینه کلاس میوه آرایی شیراز

در مورد هزینه های کلاس میوه آرایی به درستی نمی توان نظر داد چون این دوره ها بسته به انواع و تعداد روش ها می تواند تغییرات ملموسی داشته باشد.اما در کل باید اضافه کنیم که این کلاس ها قیمت آنچنان بالایی نداردو شما از طریق اینترنت می توانید به راحتی با این دوره ها و هزینه ی آن آشنا گردید.البته قیمت تقریبی که به شما می توانیم بدهیم از 1.000.000 تا 2.000.000تومان خواهد بود.

در صورتی که می خواهید با آموزشگاه های برگزار کننده دوره های سفره آرایی آشنا شوید می توانید به صفحه آموزش سفره آرایی در شیراز مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.