آموزشگاه های زبان شهر زیبا تهران

لیستی از بهترین آموزشگاه های زبان شهر زیبا تهران را به همراه آدرس و شماره تماس آنها مشاهده می کنید. جهت اطلاع از نحوه ثبت نام و شهریه کلاس زبان انگلیسی با شماره های درج شده در جدول زیر از سایت آموزشگاه های ایران تماس حاصل فرمایید.

آموزشگاه های زبان شهر زیبا تهران
کلاس زبان انگلیسی در شهرزیبا

لیست آموزشگاه های زبان شهر زیبا تهران

ردیف نام آموزشگاه نشانی شماره تماس
1 آموزشگاه زبان آمال شکوه تهران، بلوار فردوس غرب، خیابان بهار شمالی، خیابان منوچهری شرقی 02144175082
2 آموزشگاه کانون کودکان برتر تهران، بلوار تعاون، خیابان فرساد شرقی، انتهای خیابان سرو رو به روی کتابخانه اسیا 02144100689
3 آموزشگاه زبان سپهر تهران، شهر زيبا، بلوار تعاون، كوچه مقصود 02144166035

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی شهر زیبا

پیدا کردن آموزشگاه های زبان که با جدیدترین روش ها و متدها زبان انگلیسی را آموزش بدهد سخت نیست. برای اطلاع از نحوه آموزش و معتبر بودن می توانید با توجه به نظرات کاربران و زبان آموزان اطلاع کسب کنید.

برای این که روش های آموزشی زبان انگلیسی در معتبرترین آموزشگاه های زبان غرب تهران آشنا شوید بهتر است که با شماره های درج شده در جدول فوق تماس بگیرید.

ثبت نام در کلاس زبان انگلیسی

برای ثبت نام در کلاس زبان انگلیسی در محدوده شهر زیبا، در ابتدا باید تعیین سطح زبان بدهید. بعد از این که سطح زبانتان مشخص شد، می توانید در سطح خودتان ثبت نام نمایید. معمولا کلاس زبان های انگلیسی به صورت فشرده و نیمه فشرده و عمومی برگزار می شود.

آموزشگاه های زبان شهر زیبا تهران
آموزشگاه های زبان شهر زیبا تهران

هزینه کلاس زبان در شهر زیبا

شهریه کلاس های زبان بستگی به ساعت برگزاری دوره، سطح زبان شما، نوع کلاس (آنلاین یا حضوری)، نوع زبان (انگلیسی، آیلتس، چت و مکالمه، عربی، ترکی استانبولی، آلمانی و …) خواهد داشت. برای اطلاع از شهریه دقیق با شماره های درج شده در جدول ابتدای لیست تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.