بهترین آموزشگاه های زبان کره ای شیراز

بهترین آموزشگاه های زبان کره ای شیراز

در لیست زیر از سایت آموزشگاه های ایران به معرفی بهترین آموزشگاه های زبان کره ای شیراز می پردازیم.

این روزها زبان کره ای، یکی از زبان های رایج به حساب می آید و افراد به دنبال یادگیری آن هستند. همچنین افرادی که به دنبال یادگیری و ارتقاء شغلی خودشان هستند ممکن است به دنبال آموزش زبان کره ای باشند. در ادامه بهترین آموزشگاه های زبان کره ای را به شما معرفی می کنیم.بهترین آموزشگاه های زبان کره ای شیراز

لیست بهترین آموزشگاه های زبان کره ای شیراز

ردیف نام آموزشگاه نشانی شماره تماس
1 زبان مهراس شیراز، فرهنگ شهر، روبروی اداره مالیاتی 09178125941
2 مرکز آموزش های آزاد و تخصصی آپادانا شیراز، فرهنگ شهر، نبش کوچه 33 09170059101
3 هلدینگ طرح بزرگ شیراز، قدوسی غربی، بین کوچه 14 و 16، روبروی بانک ملی، جنب اپل استور 09012228718
4 زبان پارسا شیراز، بلوار شهید بهشتی، حدفاصل چهارراه خلدبرین و بنفشه، نبش کوچه 7 07132357641
5 زبان رادین شیراز، بلوار دانشجو، نبش کوچه 7 07136267685
6 زبان گاما شیراز، فرهنگ شهر

هزینه کلاس زبان کره ای در شیراز چقدر است؟

برای این که در مورد هزینه کلاس های زبان اطلاع کسب کنید باید در نظر داشته باشید که در دوره های خصوصی شرکت می کنید یا دوره های عمومی. همچنین هزینه آموزشگاه، سطح کلاس و سطح زبان شما، استاد نیز بر روی شهریه کلاس زبان کره ای در شیراز تاثیر گذار خواهد بود. اما به طور معمول هزینه هزینه کلاس حضوری به صورت عمومی از 1 میلیون به بالا می باشد و همچنین هزینه دوره آنلاین زبان کره ای نیز از 500 تومان به بالا عنوان شده است. برای اطلاع دقیق از هزینه دوره های زبان کره ای کافی است با یکی از آموزشگاه های زبان کره ای شیراز معتبر ذکر شده در جدول بالا تماس بگیرید.

بهترین آموزشگاه های زبان کره ای شیراز

اگر می خواهید در کنار زبان کره ای، زبان انگلیسی را نیز یاد بگیرید پیشنهاد می کنیم حتما صفحه آموزشگاه های زبان شیراز را مشاهده کنید و اطلاعات کاملی دست پیدا کنید.

مدت زمان یادگیری زبان کره ای چقدر است؟

مدت زمانی که برای یادگیری زبان کره ای صرف می کنید بستگی به عوامل مختلفی مانند، سطح زبان شما، پشتکار و تمرین های که انجام می دهید، ساعت های مطالعه و تحقیق می کنید خواهد داشت. اما به طور کلی می توانیم بگوییم که برای آموزش زبان کره ای حدود 6 ماه به طور میانگین زمان نیاز دارید. برای یادگیری می توانید به یکی از آموزشگاه های زبان کره ای شیراز که معرفی نموده ایم مراجعه کنید.
برای یادگیری زبان کره ای و حتی یادگیری و آموزش زبان چینی در شیراز می توانید در دوره های آنلاین شرکت کنید، می توانید موسیقی و فیلم و کتاب های مربوط به آن زبان را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.