بهترین آموزشگاه های زبان زعفرانیه تهران

آموزشگاه های زبان زعفرانیه تهران
72 / 100

در این مقاله شما می توانید با تمامی آموزشگاه های زبان زعفرانیه تهران آشنا شوید. در جدول درج شده در این مطلب از سایت آموزشگاه های شیراز، می توانید اطلاعات آدرس و شماره تماس موسسه زبان انگلیسی و در ادامه نحوه ثبت نام در این آموزشگاه ها را مشاهده کنید.

کلاس زبان در محله زعفرانیه تهران
کلاس زبان در محله زعفرانیه تهران

لیست آموزشگاه های زبان زعفرانیه تهران

ردیف نام آموزشگاه نشانی شماره تماس
1 آموزشگاه زبان مهستی تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی 02122414769
2 آموزشگاه زبان انگلیسی آینده اندیشان تهران، زعفرانیه، خیابان اعجازی، بالاتر از میدان اعجازی، روبروی کوچه زنبق 02122432609
3 آموزشگاه زبان دخترانه اورنج تهران، زعفرانیه، مقدس اردبیلی، ابتدای خیابان ب 02122019363
4 موسسه زبان مهر ملل (ماها) تهران، خیابان زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، نرسیده به تقاطع پسیان 02122181274

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در خیابان زعفرانیه

در جدولی که در بالا برای شما ثبت نموده ایم، می توانید با بهترین و به روز ترین موسسه های زبان انگلیسی در محله زعفرانیه تهران آشنا شوید. در این آموزشگاه ها شما می توانید با تعیین سطح زبان، در دوره ی زبان هم سطح با خودتان شرکت کنید و زبان انگلیسی و حتی دیگر زبان های روز دنیا را فرا بگیرید.

ثبت نام در کلاس زبان انگلیسی در محله زعفرانیه

برای ثبت نام در کلاس زبان در آموزشگاه های زبان زعفرانیه تهران و یا حتی دیگر محله های شمال تهران، شما در ابتدا باید تعیین سطح شوید به این صورت که قبل از ثبت نام، یه آزمون جهت تعیین معلومات زبان شما گرفته می شود و بعد از آن در سطح مورد نیازتان ثبت نام می کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های درج شده در جدول بالا تماس بگیرید.

بهترین آموزشگاه های زبان زعفرانیه تهران

هزینه کلاس زبان انگلیسی در زعفرانیه تهران

هزینه و قیمت کلاس زبان در زعفرانیه تهران به چندین مورد بستگی دارد، یکی از این موارد تعداد افراد حاضر در کلاس می باشد یعنی اگر کلاس شما خصوصی می باشد هزینه بیشتری نسبت به کلاس عمومی پرداخت می کنید و این که کلاس شما فشرده می باشد یا خیر ، نیز در تعیین هزینه ثبت نام کلاس زبان شما تاثیر گذار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.