لیست مراکز آموزش ماساژ در شیراز

لیست مراکز آموزش ماساژ در شیراز
78 / 100

در لیست فوق اطلاعات بهترین مراکز آموزش ماساژ در شیراز ثبت شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر همانند هزینه دوره های ماساژ، ساعات برگزاری کلاس های ماساژ ، مدرک بین المللی ماساژ و … با شماره های درج شده  در لیست تماس بگیرید.

لیست مراکز آموزش ماساژ در شیراز

ردیف نام آموزشگاه نشانی شماره تماس
1 مجتمع آموزشی سبز ایران شیراز، میدان پانزده خرداد، ابتدای خیابان قصردشت، روبروی کوچه 2، ساختمان تجاری شفاف، طبقه 3 07132353261
2 شیراز ماساژ شیراز، سی متری سینما سعدی،ابتدای ذوالانوار 07132335136
3 آموزشگاه ماساژ فنی حرفه ای آرامش ایرانیان شیراز، فلکه معلم، نبش ایمان شمالی، ساختمان سرو، طبقه اول 09373293653
4 آموزشگاه ازاد فنی و حرفه ای آسا شیراز، چهارراه سینماسعدی، اول سی متری، سمت چپ ورودی سمت راست طبقه فوقانی بانک مسکن 07132304580

دوره های آموزش ماساژ در شیراز

در مراکز آموزش ماساژ در شیراز دوره های متفاوت برگزار می شود. برای اطلاع از ساعت های برگزار این دوره ها می توانید با شماره های این آموزشگاه های معتبر فنی حرفه ای مراجعه کنید و اطلاعات لازم را کسب کنید. کلاس های ماساژ برگزار شده به  شرح زیر می باشد:

 • ماساژ ورزشی
 • ماساژ تایلندی
 • ماساژ سنتی
 • ماساژ صورت
 • ماساژ عصب سیاتیک
 • ماساژ سلولیت
 • فوت ماساژ
 • ماساژ شمع
 • ماساژ سنگ داغ
 • ماساژ ورزشی و بادکش
 • دوره رفلکسولوژی
 • دوره ماساژ سوئدی
 • دوره تای ماساژ
 • دوره کاربر ماساژ
لیست مراکز آموزش ماساژ در شیراز
لیست مراکز آموزش ماساژ در شیراز

مدرک ماساژ شیراز

دوره های آموزش ماساژ بین 2 تا 7 روز زمان خواهد برد و برخی دیگر از موسسات کلاس‌ های آموزشی ماساژ بر اساس ساعت، کلاس ماساژ برگزار می شود. اگر فردی بخواهد با مدرک فنی و حرفه ای ماساژ  ، مرکز ماساژ تاسیس کند، ساعات شرکت در کلاس های ماساژ جهت دریافت مدرک مهم می باشد. مدارک ماساژ فنی و حرفه‌ای و مدارک ماساژ فدراسیون پزشکی ورزشی بعد از قبولی در آزمون های پایان دوره، صادر می‌شود که این مورد می تواند از یک هفته تا یک ماه زمان بر باشد.

برای اطلاع از دوره های آرایشگری در شیراز می توانید به لیست لینک شده مراجعه کنید.

کلاس آموزش ماساژ شیراز

داشتن یک مرکز ماساژ هم از نظر درآمد بسیار بصرفه می باشد هم از نظر شغلی. اما برای داشتن یک مرکز ماساژ حرفه ای باید در کلاس های آموزش ماساژ در شیراز شرکت کنید. در بعضی از این مراکز مدرک بین المللی یا همان مدرک فنی و حرفه ای ایران صادر می شود که شما بعد از گذراندن دوره های آموزشی ماساژ و شرکت در آزمون های برگزار شده توسط سازمان و فنی حرفه ای در شیراز می توانید مدرک ماساژ شیراز را دریافت کنید.

برای اطلاع از کلاس های آموزشی می توانید با شماره ها تماس گرفته و یا به آدرس این آموزشگاه ها مراجعه کنید.

دوره کاربر ماساژ: دوره کاربر ماساژ شامل آموزش اصول اولیه و آداب ماساژ و آموزش ماساژ عمومی بدن می باشد هنرجویانی که متقاضی مدرک فنی حرفه ای هستند ضروری است که ابتدا دوره کاربر ماساژ را آموزش ببینند.

دوره ماساژ سنگ: دوره ماساژ سنگ ، شامل آموزش تکنیک های ماساژ با سنگ و استفاده از لوازم مخصوص ماساژ سنگ می باشد.

دوره تای ماساژ: دوره آموزش ماساژ تایلندی یا تای ماساژ سنتی یکی از محبوب ترین سبک های ماساژ می باشد که در کشور ما نیز در سال های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است ….

دوره کاربر ماساژ : دوره کاربر ماساژ شامل آموزش اصول اولیه و آداب ماساژ و آموزش ماساژ عمومی بدن می باشد هنرجویانی که متقاضی مدرک فنی حرفه ای هستند ضروری است که ابتدا دوره کاربر ماساژ را آموزش ببینند.

دوره ماساژ سنگ: دوره ماساژ سنگ ، شامل آموزش تکنیک های ماساژ با سنگ و استفاده از لوازم مخصوص ماساژ سنگ می باشد.

دوره تای ماساژ : دوره آموزش ماساژ تایلندی یا تای ماساژ سنتی یکی از محبوب ترین سبک های ماساژ می باشد که در کشور ما نیز در سال های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است …. .

دوره رفلکسولوژی: ماساژ رفلکسولوژی که به ماساژ پا یا فوت ماساژ نیز معروف است یکی از مفید ترین سبک هاست که علاوه بر افزایش سلامت پاها بر روی سلامت کلی بدن نیز نقش بسیار موثری دارد.

دوره ماساژ سوئدی: ماساژ سوئدی یکی از محبوب ترین سبک های ماساژ غربی می باشد و در کشورمان طرفداران زیادی دارد ، هنرجویان به منظور گسترش حیطه فعالیت می توانند شرکت در دوره آموزش ماساژ سوئدی را نیز در اولویت های خود قرار دهند.

مراکز آموزش ماساژ با مدرک بین المللی در شیراز

در بعضی از آموزشگاه ها که زری نظر سازمان فنی و حرفه ای هستند شما می توانید بعد از به پایان رساندن دوره های ماساژ در آزمون پایانی آن شرکت کنید و از این رو مدرک فنی و حرفه ای که یک مدرک بین المللی محسوب می شود را دریافت کنید.

آموزشگاه ماساژ فنی حرفه ای آرامش ایرانیان به آدرس شیراز فلکه معلم و شماره تماس 09373293653