آموزشگاه های آرایشگری در مینی سیتی تهران

آموزشگاه های آرایشگری در مینی سیتی تهران
72 / 100

در ادامه مطلب از سایت آموزشگاه های ایران، اطلاعات کامل آموزشگاه های آرایشگری در مینی سیتی تهران را مشاهده می کنید. یکی از دوره های فنی و حرفه ای که درآمد خوبی داشته و خیلی از افراد به دنبال یادگیری آن ها هستند آرایشگری می باشد. برای فراگیری این حرفه باید به یک موسسه حرفه ای مراجعه کنید تا مدرک معتبر نیز دریافت کنید. برای اطلاع از دوره های برگزار شده و شهریه کلاس ها با شماره  های درج شده در جدول زیر تماس بگیرید.

آموزشگاه های آرایشگری در مینی سیتی تهران
کلاس آرایشگری در مینی سیتی

لیست  آموزشگاه های آرایشگری در مینی سیتی تهران

ردیف نام آموزشگاه نشانی شماره تماس
1 آموزشگاه بانو کلباسی تهران، بزرگراه ارتش ، جنب شهید محلاتی (مینی سیتی سابق) ، خط کندرو بزرگراه ارتش (بین کوچه بهاران و خسرو) 02122496655
2 آموزشگاه مراقبت و زیبایی ماه سادات تهران، مینی سیتی، خیابان نخل، سه راهی نفت، شهرک نفت، کنگان ششم 02122490398
3 آموزش مراقبت های زیبایی صدف هنر تهران، انتهای اقدسیه، بلوار ارتش، مینی سیتی، روبروی پایانه تاکسیرانی 02122469818
4 آموزشگاه مراقبت و زیبایی رادا تهران، اتوبان ارتش، نرسیده به چهارراه مینی سیتی، بعد از کوچه بهاران 02122487815

دوره های کلاس آرایشگری در محدوده مینی سیتی تهران

در بهترین آموزشگاه های آرایشگری مخصوص بانوان و آقایان تمامی دوره های تعیین شده از سوی فنی و حرفه ای آموزش داده می شود. در ادامه این دوره ها را به صورت مختصر به شما معرفی می کنیم. برای اطلاع دقیق از کلاس های برگزار شده در این آموزشگاه ها با شماره های درج شده در جدول آموزشگاه های آرایش و پیرایش مینی سیتی تماس بگیرید.

  • آرایش و گریم مقدماتی
  • گریم و میکاپ عروس
  • اکستنشن مو
  • شنیون
  • رنگ و مش
  • کاشت ناخن و مژه
  • انواع کوتاهی مو و هیرکات
  • میکاپ و کاشت موی موقت آقایان
  • پاکسازی پوست بانوان و آقایان

دیپلم آرایشگری در محله مینی سیتی

برای دریافت دیپلم آرایشگری می توانید در هر کدام از دوره ها متفاوت شرکت کنید و بعد از پایان دوره در آزمون سازمان فنی و حرفه ای شرکت کنید و بعد گرفتن حد نصاب نمره مدرک آن دوره را دریافت کنید و یا در تمامی 7 رشته شرکت کرده و مدرک آرایش و پیرایش آن دوره را دریافت و بعد از مجوز سالن زیبایی بگیرید. در جدول فوق اطلاعات کاملی آموزشگاه های آرایشگری در مینی سیتی تهران را مشاهده می کنید.

آموزشگاه های آرایشگری در مینی سیتی تهران

شهریه کلاس آرایشگری زنانه در مینی سیتی تهران

برای پرداخت شهریه کلاس آرایشگری بانوان و آقایان باید به چندین نکته توجه کنید، به این صورت که اگر کلاس شما به صورت عمومی یا خصوصی است هزینه کلاس متفاوت می باشد و هر دوره با دوره های دیگر شهریه متفاوتی نیز دارد. برای اطلاع دقیق از قیمت این دوره ها با شماره های درج شده در لیست آموزشگاه های آرایشگری در مینی سیتی تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.