لیست آموزشگاه های تعمیرات موبایل در شیراز
73 / 100

برای مشاهده لیست بهترین آموزشگاه های تعمیرات موبایل در شیراز و اطلاع از آدرس و شماره تماس و هزینه دوره تعیمرات موبایل و تبلت با شماره های درج شده در لیست زیر تماس بگیرید.

لیست آموزشگاه های تعمیرات موبایل در شیراز

ردیف نام آموزشگاه نشانی آموزشگاه تعمیرات موبایل شیراز شماره تماس
1 آموزشگاه فیدار شیراز – خیابان مشیر فاطمی – روبروی خیابان هدایت – جنب بانک سپه – طبقه اول 07191010047
2 آموزشگاه بین المللی و فوق تخصصی طیف موبایل شیراز – میدان دانشجو به سمت چمران – نبش کوچه چهار – ساختمان بهار – طبقه اول 09176000411

بهترین آموزشگاه های تعمیرات موبایل شیراز

در جدول بالا شما آدرس و شماره تماس بهترین آموزشگاه های تخصصی تعمیرات موبایل در شیراز را مشاهده می کنید که می توانید برای اطلاع از دوره های تخصصی مانند آموزش تعمیرات سخت افزاری موبایل شیراز ، هزینه دوره های نرم افزاری موبایل و تبلت در شیراز و … را از طرق لیست بالا کسب کنید.

لیست آموزشگاه های تعمیرات موبایل در شیراز
لیست آموزشگاه های تعمیرات موبایل در شیراز

شغل مناسبی متناسب با دوره تعمیرات موبایل و تبلت داشت

به این دلیل که تمامی افراد در جامعه نیاز به گوشی برای ارتباط برقرار کردن با دیگران دارند استفاده از گوشی های موبایل و تبلت ها بیشتر شده است. از این رو تعمیرات موبایل خیلی بیشتر شده است.  به این دلیل یکی از مشاغلی است که در حال رشد می باشد و نیاز به این دارند که دوره تعمیرات موبایل و تبلت را بگذرانید. در لیست بالا بهترین آموزشگاه های تعمیرات موبایل و تبلت در شیراز ثبت شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در لیست تماس بگیرید.

آیا پس از پایان دوره مدرک رسمی ارائه می شود؟

کارآموز پس از پایان دوره به سازمان فنی و حرفه ای معرفی و پس از موفقیت در آزمون های تئوری و عملی که زیر نظر سازمان فنی حرفه ای برگزار می شود موفق به اخذ مدرک می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر بهترین آموزشگاه تعمیرات کامپیوتر در شیراز به لینک مراجعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *