لیست آموزشگاه های تعمیرات موبایل در شیراز

در این صفحه از سایت آموزشگاه های ایران، اطلاعات آدرس و شماره تماس بهترین آموزشگاه های برگزار کننده دوره های آموزش تعمیرات موبایل در شیراز ثبت شده است. برای اطلاع از نحوه ثبت نام و شهریه دوره ها بهتر است ادامه مطلب را مطالعه نمایید.

آموزش تعمیرات موبایل در شیراز
آموزش تعمیرات موبایل در شیراز

لیست کلاس های آموزش تعمیرات موبایل در شیراز

ردیف نام آموزشگاه نشانی  شماره تماس
1 آموزشگاه فیدار شیراز، خیابان مشیر فاطمی، روبروی خیابان هدایت، جنب بانک سپه 07191010047
2 آموزشگاه تخصصی طیف موبایل شیراز، میدان دانشجو به سمت چمران، نبش کوچه چهار، ساختمان بهار 09176000411
3 مرکز آموزش های آزاد و تخصصی آپادانا شیراز، فرهنگ شهر، نبش کوچه 33 07136300005
4 گروه مهندسی فارا شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه 7 07132344147
5 آموزشگاه طیف موبایل شیراز، میدان دانشجو، نبش کوچه 4 09176000411

هزینه آموزش تعمیرات موبایل در شیراز

هزینه کلاس های آموزشی تعمیرات موبایل، بستگی به این دارد که شما چه دوره و چه سطحی را بخواهید آموزش ببینید. ممکن است شما بخواهید نرم افزار و یا سخت افزار موبایل را یاد بگیرید، هر سطح و دوره هزینه خاص خود را دارد. همچنین این هزینه به تعداد جلسات، ساعات آموزش، استاد و نیز سرفصل های گوناگون آموزشی بستگی دارد به هنگام ثبت نام در مورد قیمت ها با شما صحبت خواهد شد. برای اطلاع از هزینه این دوره ها، با شماره های درج شده در جدول لیست آموزشگاه های آموزش تعمیرات موبایل در شیراز تماس بگیرید.

مدرک دوره آموزشی تعمیرات موبایل در شیراز

کارآموز پس از پایان دوره به سازمان فنی و حرفه ای معرفی و پس از موفقیت در آزمون های تئوری و عملی که زیر نظر سازمان فنی حرفه ای برگزار می شود موفق به اخذ مدرک می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر بهترین آموزشگاه تعمیرات کامپیوتر در شیراز به لینک مراجعه کنید. برای اطلاع از مدرک ارائه شده توسط این آموزشگاه ها به جدول درج شده فوق لیست آموزشگاه های تعمیرات موبایل در شیراز، تماس بگیرید.

دوره تعمیرات موبایل در شیراز
دوره تعمیرات موبایل در شیراز

سرفصل دوره آموزش تعمیرات موبایل و تبلت شیراز

مباحث بسیار مفصل و گسترده ای در کلاس های تعمیرات موبایل و تبلت انجام می پذیرد که در اینجا به نام برخی از آنها اشاره خواهیم کرد:

  • نحوه ی برداشتن و قرار دادن اجزای مختلف گوشی در جای خود
  • آشنایی با ارتقاء هارد گوشی های مختلف
  • آموزش تعمیرات گوشی های هوآوی و مدل های دیگر موبایل
  • عیب یابی از طریق نقشه و سولوشن
  • نحوه ی شوک دادن به باطری
  • برطرف نمودن ضعف آنتن و عدم آنتن دهی گوشی

در جدولی که بالا مشاهده می کنید، اطلاعات معتبرترین آموزشگاه های تعمیرات موبایل در شیراز به همراه آدرس و شماره تماس آنها ذکر شده است. برای دریافت مشاوره از این آموزشگاه ها می توانید بر روی شماره تماس کلیک کلیک کنید و یا به صفحه اختصاصی آنها مراجعه کنید تا از نحوه برگزاری دوره های آموزشی تعمیرات موبایل و تبلت در شیراز اطلاع کسب کنید. در این دوره ها آموزش تعمیرات نرم افزاری و تعمیرات سخت افزاری موبایل ارائه می شود.

 آموزشگاه های تعمیرات موبایل در شیراز

جمع بندی:

در این صفحه از سایت آموزشگاه های ایران، می توانید اطلاعات معتبرترین و بهترین اساتید آموزش تعمیرات موبایل در شیراز را مشاهده می کنید برای اطلاع از هزینه دوره ها و مدرک ارائه شده با شماره های درج شده در جدول تماس بگیرید.

2 دیدگاه برای “آموزش تعمیرات موبایل در شیراز”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.