آموزش تعمیرات موبایل در شیراز – دوره با مدرک بین المللی

لیست آموزشگاه های تعمیرات موبایل در شیراز

در لیست زیر از سایت آموزشگاه های ایران، اطلاعات بهترین آموزشگاه های آموزش تعمیرات موبایل در شیراز را مشاهده می کنید. برای اطلاع از هزینه دوره و نحوه آموزش و همچنین مدرک ارائه شده تا انتها با ما همراه باشید.

کلاس های آموزش تعمیرات موبایل در شیراز

نام آموزشگاه نشانی  شماره تماس
آموزشگاه فیدار شیراز، خیابان مشیر فاطمی، روبروی خیابان هدایت، جنب بانک سپه 07191010047
آموزشگاه تخصصی طیف موبایل شیراز، میدان دانشجو به سمت چمران، نبش کوچه چهار، ساختمان بهار 09176000411
مرکز آموزش های آزاد و تخصصی آپادانا شیراز، فرهنگ شهر، نبش کوچه 33 07136300005
 آموزشگاه تعمیرات موبایل فارا شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه 7 07132344147
آموزشگاه طیف موبایل شیراز، میدان دانشجو، نبش کوچه 4 09176000411

هزینه آموزش تعمیرات موبایل در شیراز

شهریه کلاس آنلاین تعمیر سخت‌افزار موبایل حدودا 4.000.000 تومان و هزینه دوره تعمیرات نرم‌افزار موبایل حدودا 3.000.000 تومان است. اما برای استعلام دقیق قیمت دوره با شماره های ذکر شده در جدول ابتدای این لیست تماس حاصل فرمایید.

هزینه آموزش تعمیرات موبایل در شیراز بستگی به اینکه تعمیرات سخت افزاری و یا نرم افزاری موبایل را دریافت می کنید خواهد داشت. همچنین اینکه بعد از پایان دوره، مدرک معتبر فنی حرفه ای دریافت می کنید نیر در شهریه دوره تاثیر گذار خواهد بود. تعداد جلسات، ساعت های آموزشی، استاد و سرفصل های آموزشی بر روی هزینه دوره تعمیرات موبایل بستگی دارد. برای اطلاع از هزینه دوره ها، با شماره های درج شده در جدول لیست آموزشگاه های آموزش تعمیرات موبایل در شیراز تماس بگیرید.

مدرک دوره آموزشی تعمیرات موبایل

کارآموز پس از پایان دوره به سازمان فنی و حرفه ای معرفی و پس از موفقیت در آزمون های تئوری و عملی که زیر نظر سازمان فنی حرفه ای برگزار می شود موفق به اخذ مدرک تعمیرات موبایل می شود. برای اطلاع از مدرک ارائه شده توسط این آموزشگاه ها به جدول درج شده فوق لیست آموزشگاه های تعمیرات موبایل در شیراز، تماس بگیرید.

در صورتی که در رابطه با دور های تعمیرات کامپیوتر سوالاتی دارید، برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لیست بهترین آموزشگاه تعمیرات کامپیوتر در شیراز مراجعه کنید.

دوره تعمیرات موبایل در شیراز

سرفصل دوره آموزش تعمیرات موبایل و تبلت

مباحث بسیار مفصل و گسترده ای در کلاس های تعمیرات موبایل و تبلت انجام می پذیرد که در اینجا به نام برخی از آنها اشاره خواهیم کرد:

 • نحوه ی برداشتن و قرار دادن اجزای مختلف گوشی در جای خود
 • آشنایی با ارتقاء هارد گوشی های مختلف
 • آموزش تعمیرات گوشی های هوآوی و مدل های دیگر موبایل
 • عیب یابی از طریق نقشه و سولوشن
 • نحوه ی شوک دادن به باطری
 • برطرف نمودن ضعف آنتن و عدم آنتن دهی گوشی

در جدولی که بالا مشاهده می کنید، اطلاعات معتبرترین آموزشگاه های تعمیرات موبایل در شیراز به همراه آدرس و شماره تماس آنها ذکر شده است. برای دریافت مشاوره از این آموزشگاه ها می توانید بر روی شماره تماس کلیک کلیک کنید و یا به صفحه اختصاصی آنها مراجعه کنید تا از نحوه برگزاری دوره های آموزشی تعمیرات موبایل و تبلت در شیراز اطلاع کسب کنید. در این دوره ها آموزش تعمیرات نرم افزاری و تعمیرات سخت افزاری موبایل ارائه می شود.

اگر به دنبال آموزشگاه های زیر نظر سازمان فنی هستید، لیست کامل آموزشگاه های فنی حرفه ای در شیراز را مشاهده کنید.

 آموزشگاه های تعمیرات موبایل در شیراز

 دوره تعمیرات موبایل شامل چه مواردی است؟

 • آموزش مبانی الکترونیک:

آشنایی با قطعات الکترونیکی پایه، مفاهیم اساسی برق و الکترونیک، کار با ابزار و تجهیزات تعمیر

 • آموزش سخت‌افزار موبایل:

شناخت اجزای داخلی موبایل، از جمله برد، CPU، RAM، حافظه، باتری، صفحه نمایش، دوربین و غیره، عیب یابی و تعمیر مشکلات رایج سخت افزاری، مانند مشکلات مربوط به روشن شدن، شارژ شدن، صفحه نمایش، دوربین، و غیره، آموزش کار با ابزارهای تخصصی تعمیر سخت‌افزار

 • آموزش نرم‌افزار موبایل:

آشنایی با سیستم عامل های موبایل، مانند اندروید و iOS، عیب یابی و رفع مشکلات رایج نرم افزاری، مانند خاموشی، کندی، ویروس، و غیره، آموزش نصب و فلش رام، راه‌اندازی مجدد سیستم عامل، و حل مشکلات مربوط به اپ ها

آموزش تعمیرات موبایل در شیراز

آزمون عملی تعمیرات موبایل شامل چیست؟

محتوای آزمون عملی تعمیرات موبایل می تواند بسته به موسسه آموزشی و نوع دوره ای که گذرانده اید، متفاوت باشد. آزمون عملی در رابطه با موارد زیر گرفته می شود:

 • عیب یابی و تعمیر
 • مونتاژ و دمونتاژ
 • لحیم کاری

جمع‌بندی

در این لیست از سایت آموزشگاه های ایران، می توانید اطلاعات معتبرترین و بهترین اساتید آموزش تعمیرات موبایل در شیراز را مشاهده می کنید برای اطلاع از هزینه دوره ها و مدرک ارائه شده با شماره های درج شده در جدول تماس بگیرید.

2 دیدگاه برای “آموزش تعمیرات موبایل در شیراز – دوره با مدرک بین المللی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.