لیست آموزشگاه های زبان سوئدی شیراز

لیست آموزشگاه های زبان سوئدی شیراز
77 / 100

در ادامه مطلب اطلاعات تماس و آدرس بهترین آموزشگاه های آموزش زبان سوئدی شیراز ثبت شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مانند هزینه دوره های زبان سوئدی ، کلاس خصوصی آموزش زبان سوئدی و … با شماره های درج شده در لیست تماس بگیرید.

لیست آموزشگاه های زبان سوئدی شیراز

ردیف نام آموزشگاه نشانی آموزش زبان سوئدی شیراز شماره تماس
1 آموزش زبان سوئدی شیراز شیراز، بلوار شهید بهشتی، حدفاصل چهارراه خلدبرین و چهارراه بنفشه، نبش کوچه 7 07132357642
2 موسسه زبان سرای مهراس شیراز، فرهنگ شهر، روبروی اداره مالیاتی 07136308156
3 موسسه زبان فردا شیراز، بلوار دانشجو، بین کوچه 3 و 5 روبروی ارم گل 07136268663
لیست آموزشگاه های زبان سوئدی شیراز
لیست آموزشگاه های زبان سوئدی شیراز

برای اطلاعات بیشتر می توانید به لیست زیر مراجعه کنید:

آموزشگاه های زبان شیراز

زبان سوئدی (به سوئدی: svenska، تلفظ: [²svɛn:ska] ( بشنوید)) یکی از زبان‌های هندواروپایی از شاخهٔ ژرمنی شمالی است که در کشور سوئد و قسمت‌هایی از کشور فنلاند به آن سخن می‌گویند. سوئدی زبان اصلی کشور سوئد و یکی از دو زبان رسمی فنلاند است. پیشینهٔ سوئدی به زبان نورس باستان برمی‌گردد و دارای همانندی‌های فراوان با زبان دیگر کشورهای اسکاندیناوی است. زبان سوئدی به ویژه به زبان نروژی و زبان دانمارکی شباهت بسیاری دارد، و با زبان ایسلندی تفاوت بیشتری دارد

طول دوره یادگیری و آموزش زبان سوئدی شیراز

سرعت یادگیری زبان سوئدی، مدت زمان اختصاص داده شده به مطالعه و آموزش این زبان است. طبق آمار علمی انجام شده، افرادی که در طول روز سه ساعت را به آموزش زبان سوئدی مشغول هستند چه از طریق گوش دادن به کتاب های صوتی به زبان سوئدی، یادگیری لغات، یادگیری دستور زبان سوئدی ،تماشای فیلم یا هر چیزی دیگر، به طور قابل توجهی سریع تر به زبان سوئدی مسلط میشوند. برای اینکه شما بتوانید بهتر و زودتر زبان سوئدی را فرابگیرید می توانید از یک استاد زبان سوئدی نیز کمک بگیرید . در بالا بهترین مراکز آموزش زبان سوئدی شیراز ثبت شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های درج شده در جدول تماس بگیرید.

2 دیدگاه برای “لیست آموزشگاه های زبان سوئدی شیراز”

  1. با سلام
    بنده فکر میکنم که برگزاری کلاب و اتاق های صحبت بسیار بسیار میتواند با زبان آموزان کمک نماید و با توجه به دسترسی راحت به اپلیکیشن کلاب هاوس این فضا را ایجاد می نماید که افراد از نقاط مختلف بتوانند سریعتر مرحله شنیداری و گویایی خود را تکمیل نمایند .
    تشکیل کلاب هاوس های گویایی و مکالمه بنظر بسیار عالی و کاربردی میباشد .

    1. سلام.
      نظر شما کاملا درست می باشد اما کلاب هاوس در ایران قابل استفاده نمی باشد و باید جایگزینی برای این اپلیکیشن پیدا شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.