آموزش فینگرفود در شیراز

آموزش فینگرفود در شیراز

در دوره های آموزش فینگرفود در شیراز  چه آموزش های به شما داده می شود؟ هزینه کلاس پارتی فود چقدر است؟ فینگر فودها غذاهایی هستند که به صورت لقمه های کوچک بوده و برای خوردن آن نیازی به استفاده از قاشق و چنگال نیست . شاید نوع ساده ی فینگر فودها را بتوان سمبوسه و فلافل خودمان دانست که در حقیقت مربوط به آبادان و اهواز و جنوب کشور می باشد و با دست خورده می شود. در ادامه به معرفی بهترین آموزشگاه های فینگرفودهای شیراز می پردازیم

آموزش فینگرفود در شیراز

لیست مراکز آموزش فینگرفود در شیراز

ردیف نام آموزشگاه نشانی شماره تماس
1 آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی زنبور شیراز، میدان دانشجو به سمت چمران، نرسیده به پل زرگری، ساختمان شایان، جنب نان سنگکی، طبقه 7 07136288716
09173096695
09023096695
2 آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی فرینوش شیراز، میدان صنایع، بلوار دکتر حسابی، نبش کوچه 8 07132250241

انواع آموزش فینگر فود و پارتی فود شیراز

فینگر فودها غذاهایی هستند که به صورت لقمه های کوچک بوده و برای خوردن آن نیازی به استفاده از قاشق و چنگال نیست . شاید نوع ساده ی فینگر فودها را بتوان سمبوسه و فلافل خودمان دانست که در حقیقت مربوط به آبادان و اهواز و جنوب کشور می باشد و با دست خورده می شود.

فینگر فودها و یا در حقیقت لقمک ها ظاهر بسیار زیبایی به میز یا سفره ی غذای شما می دهند و به نوعی می توان آن را یک پیش غذا دانست که میهمانان با استفاده از آن و قبل از آماده شدن غذای اصلی می توانند آن را میل نمایند.
برای آموزش فینگر فودها شما می توانید به کلاس های آموزشی مختلف رفته و دوره های آن را طی نمایید. همچنین کلاس های فینگر فود به همراه کلاس های پارتی فود برگزار شده و شما مباحث جالبی را در این مورد آموزش خواهید دید.

در صورتی که آموزشگاه موردنظرتان را پیدا نکردید می توانید به آموزشگاه های آشپزی در شیراز مراجعه کنید.

انواع آموزش های فینگر فود شامل این موارد می باشد:

  • کرپ
  • تارت بادمجان
  • کاناپ
  • مدل پیتزا قایقی
  • کیش لورن

و انواع غذاهای لذیذ لقمه ای که با مواد اولیه ی ارزان درست شده و شما به راحتی می توانید از این آموزش ها استفاده نمایید.

آموزش فینگرفود در شیراز
آموزش فینگرفود در شیراز

هزینه ی کلاس های فینگر فود شیراز

این هزینه ها بستگی به این دارید که چه لقمه هایی را آموزش خواهید دید و همینطور به تعداد جلسات و مدت زمان آن بستگی دارد. قیمتی نسبی را به شما اعلام می کنیم که البته در مکان ها و بخصوص در شهرهای مختلف تغییراتی داشته و در نوسان می باشد. این قیمت در حدود یک میلیون و نیم می باشد که البته در موارد فراوانی، شامل تخفیفات فصلی نیز خواهد گردید.

معروفترین فینگر فودها

به درستی نمی توان گفت که معروف ترین و بهترین آموزش فینگرفود در شیراز، کدام یکی می باشد، زیرا هرکدام از مراکزی که فینگر فودها را ارائه می دهند از قابلیت ها و توانایی های بالایی، برخوردار هستند.البته فینگر فودها در تمامی سطح شهر گسترده بوده و پراکندگی مطلوبی دارند و این امر، به شما کمک می کند که بهترین فینگر فود نزدیک به محل زندگی خود را پیدا کنید.

در صورتی که می خواهید با آموزشگاه های برگزار کننده دوره های کترینگ آشنا شوید می توانید به صفحه آموزش کترینگ در شیراز مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.