لیست آموزشگاه های زبان چینی در شیراز

لیست آموزشگاه های زبان چینی در شیراز
78 / 100

در ادامه مطلب می توانید بهترین آموزشگاه های آموزش زبان چینی شیراز را مشاهده می کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر مانند هزینه دوره های زبان هلندی را می توانید از طریق تماس با شماره های درج شده در لیست تماس بگیرید.

لیست آموزشگاه های زبان چینی در شیراز

ردیف نام آموزشگاه نشانی شماره تماس
1 موسسه گاما شیراز، معالی اباد ، انتهای بهاران (سجادیه دوم) 07136388865
2 آموزشگاه زبان رادین شیراز، بلوار دانشجو، نبش کوچه 7 07136267695
3 آموزشگاه زبان پارسا شیراز ، بلوار شهید بهشتی ( حدفاصل چهار راه خلدبرین و چهار راه بنفشه) 07132357641
4 آموزشگاه زبان مهاجران شیراز، بلوار مدرس، خیابان فضل آباد، نبش کوچه 3 07137261188

هزینه آموزش زبان چینی در شیراز

برای اطلاع از هزینه آموزش زبان چینی باید بین دوره های  آموزشی زبان یکی را انتخاب کرده و براساس آنها از قیمت و هزینه کلاس ها مطلع شوید. در لیست بالا اطلاعات بهترین لیست آموزشگاه های زبان چینی در شیراز ثبت شده است که شما عزیزان می توانید با شماره گیری تلفن های تماس درج شده در لیست از قیمت کلاس اطلاعات لازم را کسب کنید.

لیست آموزشگاه های زبان چینی در شیراز
لیست آموزشگاه های زبان چینی در شیراز

برای اطلاعات بیشتر به لیست آموزشگاه های زبان شیراز مراجعه کنید.

دوره های آموزش زبان چینی شیراز

دوره های آموزس زبان چینی متفاوت می باشد. در آموزشگاه ها معمولا کلاس های عمومی، خصوصی برگزار می شود. برای اطلاع از دوره های خصوصی آموزش زبان چینی شیراز ، کلاس عمومی آموزش زبان چینی در شیراز ، استاد خصوصی آموزش زبان چینی و… با شماره های درج شده در لیست تماس بگیرید.

زبان چینی

چینی (چینی ساده‌شده: 汉语، چینی سنتی: 漢語، پین‌یین: Hànyǔ، به معنای زبان هان) یک خانواده از زبان‌های نواخت‌بر و تحلیلی شرق آسیا است که شاخه زبان‌های چینی خانواده زبان‌های چینی-تبتی را می‌سازد. زبان‌های چینی توسط بیشتر مردم هان و دیگر اقلیت‌های قومی چین تکلم می‌شوند. ۱٫۲ میلیارد نفر انسان (حدود ۱۶٪ جمعیت دنیا) به یکی از گونه‌های چینی به عنوان زبان اول تسلط دارند.

دلایل اهمیت یادگیری زبان چینی :
به این دلیل که زبان چینی در کشور های دیگر به جیز چین و تایوان ( کشورهای تایلند، مالزی، فیلیپین، سنگاپور)نیز استفاده می شود کاربرد فراوان دارد ، کشور چین جز بزرگترین کشور های قطب اقتصادی جهان می باشد و می توان از آن استفاده های فراوانی کرد، در ایران با کشور چین تجارت های فراوانی صورت میگیرد و از این رو زیاد استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *