لیست آموزشگاه های زبان روسی شیراز
77 / 100

در لیست زیر اطلاعات بهترین آموزشگاه زبان روسی شیراز را می توانید مشاهده کنید. برای اطلاع از آدرس و شماره تماس این اموزشگاه ها را در لیست مشاهده کنید.

لیست آموزشگاه های زبان روسی شیراز

ردیف نام آموزشگاه نشانی آموزشگاه زبان روسی شیراز شماره تماس
1 موسسه فرهنگی هنری زبان پارسا شیراز، بلوار شهید بهشتی، حدفاصل چهارراه خلدبرین و چهارراه بنفشه 07132357642
2 موسسه زبان سرای مهراس شیراز، فرهنگ شهر، روبروی اداره مالیاتی 07136308156

دوره های آموزش زبان روسی شیراز

دوره های آموزشگاه های زبان روسی بستگی به این دارد که شما چه دوره ای را انتخاب کرده باشید. دوره های آموزش خصوصی زبان روسی، دوره فشرده آموزش زبان روسی شیراز، دوره عادی آموزش زبان روسی و … برای اطلاع از این دوره ها می توانید با شماره های درج شده در لیست بالا تماس گرفته و اطلاعات کسب کنید.

زبان روسی

زبان روسی (ру́сский язы́к) یکی از زبان های اسلاوی و زبان رسمی کشورهای روسیه، بلاروس، قزاقستان، قرقیزستان و برخی از کشوهای کوچکتر بلوک شرق است. این زبان همچنین زبانی غیر رسمی ولی مورد استفاده در کشورهای اکراین، لاتیویا، استونی است. زبان روسی از نظر تاریخی به خانواده زبان های هندی اروپایی متعلق است و یکی از سه زبان باقی مانده از زبان های شرق اسلاوی است.

زبان روسی با 144 میلیون متکلم در اروپا بزرگترین زبان مادری اروپا از نظر جمعیت متکلمان به حساب می آید. زبان روسی همچنین از نظر تعداد افرادی که آن را به عنوان زبان مادری استفاده می کنند هشتمین زبان بزرگ دنیا به شمار می رود. این زبان همچنین یکی از 6 زبان رسمی سازمان ملل است. با توجه به اهمیت و نفوذ روسیه در جهان زبان روسی همیشه از اهمیت بالایی برخوردار بوده است.

لیست آموزشگاه های زبان روسی شیراز
لیست آموزشگاه های زبان روسی شیراز
آموزشگاه زبان روسی شیراز

چرا باید زبان روسی را انتخاب کنید؟

روسیه یکی از کشورهایی است که زبان انگلیسی در آن نمی تواند برای شما کارایی چندانی داشته باشد. به زبان خودمانی تر اگر بگوییم در روسیه زبان انگلیسی به درد شما نمی خورد. آیا تا به حال به این نکته فکر کرده اید که چرا روس ها اغلب به عنوان بخشی از تورهای بزرگ فقط از کشورهای خاصی بازدید می کنند؟

واقعیت این است که تکلم و سیر و سیاحت در کشورهای انگلیسی زبان برای روسها اصلا کار آسانی نیست. اگر به رتبه بندی کشورهایی که ضریب نفوذ زبان انگلیسی در آنها بیشتر است نگاهی بیندازید متوجه می شوید که روسیه در ردیف آخرین کشورهای این فهرست قرار گرفته است.

در این کشور فقط ۵٫۵ درصد از جمعیت را می توانید پیدا کنید که زبان انگلیسی به نوعی زبان اول یا دوم آنها محسوب می شود و بقیه اصلا با این زبان آشنایی ندارند. اروپاییها و کشورهای بلوک غرب بیشتر تمایل دارند تا به سمت فراگیری سایر زبان ها از قبیل فرانسوی و یا اسپانیایی بروند و گرایش چندانی به آموزش زبان روسی ندارند.

به طور کلی بیشتر ساکنین این کشورها می توانند با زبان انگلیسی صحبت کنند در حالی که روسیه یک کشور پرجمعیت است که حدود ۱۵۰ میلیون نفر جمعیت دارد که اگر در این کشور زبان روسی بلد نباشید عملا کار چندانی از دستتان بر نمی آید و نمی توانید با دیگران ارتباط برقرار کنید. شاید هم دوست دارید به روش های ابداعی و ایما و اشاره پناه ببرید که در این صورت قضیه فرق می کند و اصلا لزومی ندارد به یادگیری زبان روسی بپردازید.

هزینه یادگیری زبان روسی شیراز

برای اطلاع از هزینه دوره ها و کلاس آموزش زبان روسی شیراز می توانید با شماره های درج شده در لیست بالا تماس گرفته و اطلاعات لازم ماننده هزینه دوره های ، مدرک آموزش زبان روسی، قیمت کلاس های خصوصی آموزش زبان روسی را اطلاع کسب نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *