لیست آموزشگاه های زبان ایتالیایی در شیراز

لیست آموزشگاه های زبان ایتالیایی در شیراز
72 / 100

در ادامه لیست بهترین آموزشگاه های زبان ایتالیایی در شیراز را مشاهده می کنید. برای اطلاع از دوره های آموزش زبان ایتالیایی و هزینه دوره با شماره های درج شده در لیست تماس گرفته و اطلاعات کسب نمائید.

لیست آموزشگاه های زبان ایتالیایی در شیراز

ردیف نام آموزشگاه آدرس آموزشگاه شماره تماس
1 موسسه فرهنگی هنری زبان پارسا شیراز، بلوار شهید بهشتی، حدفاصل چهارراه خلدبرین و چهارراه بنفشه 07132357642
2 موسسه آموزش زبان ایتالیایی گاما شیراز ، معالی آباد 07191002348

آموزشگاه زبان ایتالیایی شیراز

آموزش زبان ایتالیایی شیراز و جنوب کشور همواره با محدویت های زیادی همراه بوده است. محدودیت هایی چون:

  • نبود مدرسان قدرتمند
  • نبود دوره های مشخص و قابل اعتماد
  • نبود مجموعه های آموزشی که بتوانند به همه نیاز هاب متقاضیان پاسخ دهند

البته با وجود کانون ایتالیایی شیراز متاسفانه دوره های برگزار شده بدلیل طولانی بودن و نداشتن دید صحیح از شرایط متقاضیان این زبان باعث رخوت زدگی علاقه مندان گردیده است

اطلاعات بیشتر: بهترین آموزشگاه زبان در شیراز

زبان ایتالیایی :

زبان ایتالیایی (La Lingua Italiana یا Italiano) از شاخه‌های زبان لاتین است و با زبان‌های دیگر لاتین مانند اسپانیایی، فرانسوی، رومانیایی و پرتغالی شباهاتهای زیادی دیده می‌شود. در بین زبان‌های لاتین، ایتالیایی بیشترین واژگان مشترک با لاتین و نزدیک‌ترین زبان به آن است.

گویشوران این زبان که در ایتالیا، بعضی از کانتونهای کشور سوئیس که با ایتالیا مرز مشترک دارند، اتیوپی، مالت، واتیکان، سان مارینو، ونزوئلا، کرواسی، مراکش، اسلوونی، لیبی، تونس، سومالی، سومالی‌لند، اریتره، جزیره کرس و شهر نیس فرانسه (هردو پیشتر جزو خاک ایتالیا بودند)، آمریکا، کانادا، استرالیا، آلبانی، بخش‌هایی از کشور آرژانتین و قسمت‌هایی از برزیل زندگی می‌کنند.

نسل قبلی کشورهایی همانند مراکش و لیبی هنوز به زبان ایتالیایی سخن می‌گویند ولی میزان سخن‌وران این زبان در این کشورها، پس از تأکید بیشتر بر روی زبان‌های بومی و زبان عربی و انگلیسی کاهش پیدا کرده‌است.

لیست آموزشگاه های زبان ایتالیایی در شیراز
لیست آموزشگاه های زبان ایتالیایی در شیراز

آموزش زبان ایتالیایی از صفر

اگر زبان ایتالیایی بلد نیستید و می‌خواهید آموزش زبان ایتالیایی را از صفر شروع کنید یکی از انواع دوره‌های مبتدی آموزش زبان ایتالیایی گروهی، خصوصی و یا آنلاین در برنا می‌تواند نقطه‌ی شروع فوق‌العاده‌ای برای شما باشد.

آموزش زبان ایتالیایی در سطوح بالاتر

اگر زبان ایتالیایی تا حدی بلدید و می‌خواهید برای یادگیری سطوح بالاتر اقدام کنید، یکی از دوره‌های سطوح بالاتر زبان ایتالیایی در برنا به دردتان می‌خورد. دوره‌های آموزشی زبان ایتالیایی از مبتدی تا سطح پیشرفته‌ی C1 (بر حسب CEFR) در مؤسسه برنا برگزار می‌شود.

آمادگی برای آزمون‌های ورودی دانشگاه‌های ایتالیا اگر قصد ادامه تحصیل در ایتالیا را دارید لازم است در یکی از آزمون‌های ورودی دانشگاه‌های ایتالیا حدنصاب لازم را کسب کنید. برای تحصیل به زبان ایتالیایی آزمون معروف به «آلفاتست» و برای تحصیل پزشکی به زبان انگلیسی، آزمون IMAT پیش روی شماست.

مهارت‌افزایی در زبان و فرهنگ ایتالیایی دوره‌های مکالمه زبان ایتالیایی، کارگاه‌های ضمایر در زبان ایتالیایی، کارگاه‌های تحلیل فیلم به زبان ایتالیایی، کارگاه آداب زندگی در ایتالیا … اگر به چنین عناوین برنامه‌هایی علاقه‌مند هستید که بر روی یک مهارت خاص یا یک فعالیت خاص تمرکز دارند به صفحه‌ی برنامه‌های مهارت‌افزایی در زبان و فرهنگ ایتالیایی سری بزنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *