لیست آموزشگاه های زبان آلمانی شیراز

لیست آموزشگاه های زبان آلمانی شیراز
82 / 100

آموزش زبان آلمانی شیراز

در جدول زیر اطلاعات بهترین آموزشگاه های زبان آلمانی شیراز در لیست زیر ثبت شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در لیست زیر تماس گرفته و اطلاعات کسب کنید.

لیست آموزشگاه های زبان آلمانی شیراز

ردیف نام آموزشگاه آدرس آموزشگاه های زبان آلمانی شیراز شماره تماس
1 دپارتمان زبان آلمانی گوته شیراز شیراز، خلدبرین ، روبروی درب اصلی پارک ، نبش کوچه 18 07136475292
2 آموزشگاه آنلاین زبان آلمانی گوته شیراز 09190114515
3 موسسه زبان گفت وشنود شیراز، معالی آباد 09120058646
4 موسسه زبان آلمانی گاما شیراز،  خلدبرین 07136476676
5 موسسه زبان سرای مهراس شیراز،  فرهنگ شهر ، روبرو اداره مالیاتی 07136308156

یادگیری زبان آلمانی چقدر طول می کشد؟ از مشکلات یادگیری زبان آلمانی گوته طولانی شدن دوره آموزشی می باشد که علاوه بر هدر رفت زمان متقاضیان ، شور و اشتیاق آنها را برای یادگیری این زبان از بین برده و ویادگیری این زبان را نیمه کاره رها می کنند.گاما با هدف ایجاد انگیزه در متقاضیان سریعترین و کوتاهترین دوره زبان آلمانی برای گرفتن مدرک گوته را تعریف می نماید. شما در گام به صورت تضمینی در مدت زمان 7 ماه می توانید زبان آلمانی را فرا بگیرید. آموزشگاه زبان آلمانی گاما ، براساس منابع روزآموزش های خود را توسط اساتید برجسته در اختیار زبان آموزان خود قرار می دهد.

کدام دوره زبان آلمانی را شرکت کنیم؟ متقاضیان تحصیل و اقامت کشور آلمان نیازمند اخذ مدرک گوته زبان آلمانی در سطح B1 یا B2 می باشند. پس قبل از انتخاب یک مجموعه جهت یادگیری زبان آلمانی میبایست از طریق وکلا یا کارگزاران خود مشخص کنید که چه سطحی از زبان آلمانی را نیاز دارید.

لیست آموزشگاه های زبان آلمانی شیراز

لیست آموزشگاه های زبان آلمانی شیراز

آموزشگاه زبان آلمانی شیراز

اطلاعات بیشتر: بهترین آموزشگاه زبان در شیراز

زبان آلمانی (به آلمانی: Deutsche Sprache) زبانی از خانواده زبان‌های هندو-اروپایی و عضوی از شاخه زبان‌های ژرمنی غربی در کنار هلندی، انگلیسی و آفریکانس است که بیشتر در اروپای مرکزی تکلم می‌شود.

زبان آلمانی پرگویشورترین زبان اتحادیه اروپا با بیش از ۹۵ میلیون گویشور است. گویشوران این زبان در کشورهای آلمان، اتریش، سوئیس، لیختن‌اشتاین، لوگزامبورگ، شرق بلژیک، آلتو آدیجه، آلزاس، لورن و جنوب دانمارک در اکثریت هستند. این زبان در آلمان، اتریش، بخشی از سوئیس، تیرول جنوبی (ایتالیا)، بخشی از بلژیک و لیختن اشتاین زبان رسمی به حساب می‌آید. همچنین این زبان، زبان اقلیت‌هایی در رومانی و نامیبیا است.

شهریه دوره آموزش زبان آلمانی شیراز

هزینه ثبت نام دروه های آموزش زبان المانی و چت و آزمون زبان آلمانی متغیر است. و بستگی به دوره های آموزش آنلاین، دوره های فشرده آموزش زبان آلمانی در شیراز، دوره های خصوصی و … دارد. برای اطلاع از دوره های زبان آلمانی به لیست آموزشگاه های زبان آلمانی شیراز مراجعه کنید.

مدت دوره آموزش زبان آلمانی شیراز

در دوره های استاندارد آموزش زبان آلمانی معمولا هر ترم یک و نیم ماه زمان می برد. و هر هفته سه جلسه 2ساعته می باشد. لیست آموزشگاه های زبان آلمانی شیراز تمامی اطلاعات آموزشگاه ها را ثبت کرده است. برای اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در لیست تماس بگیرید.

دوره های چت زبان آلمانی شیراز

در آموزشگاه های زبان آلمانی در شیراز دوره های متفاوتی برای آموزش زبان آلمانی برگزار می شود. طول دوره چت آلمانی معمولا به صورت 10 جلسه می باشد که زبان آموزان می توانند این دوره را تمدید می کند.

چند نکته راجب زبان آلمانی

خوبی که زبان آلمانی دارد این است که صحبت با دیگران در این کشور عمدتا به صورت رسمی و کتابی صورت می گیرد و به همین دلیل بر خلاف فارسی و انگلیسی که لهجه بسیار ضروری ست در آلمانی همانطور که در کتاب ها می خوانید، صحبت می شود!

جالب است بدانید صحبت کردن به آلمانی راحت‌تر از خواندن و نوشتن آن است

یک اسم می تواند مونث، مذکر و یا خنثی باشد (بر عکس فارسی و انگلیسی که مثلا وقتی کلمه گل را مطرح می کنید، یک معنا دارد ولی در آلمانی گل مذکر و مونث!) برای اطلاعات بیشتر به لیست آموزشگاه های زبان آلمانی شیراز مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *