آموزشگاه آیلتس شیراز در لیست زیر می توانید بهترین آموزشگاه آیلتس شیراز را مشاهده کنید.آدرس و شماره تماس بهترین آموزشگاه ها ثبت شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده تماس بگیرید. ردیف نام آموزشگاه آیلتس شیراز آدرس آموزشگاه آیلتس شیراز شماره تماس 1 مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان شیراز، خیابان ستارخان، بالاتر از سه راه ولیعصر، پلاک 143 07136261436 2 آموزشگاه زبان های خارجی وستا شیراز، فرهنگ شهر، نبش کوچه 35 07136332354 3 آموزشگاه زبان های خارجی گفتگو شیراز، بلوار آزادی، کوچه 21 (هتل ستارگان) 07132297973 آموزشگاه آیلتس شیراز بهترین آموزشگاه آیلتس شیراز کجاست؟ برای پیدا کردن بهترین آموزشگاه آیلتس در شیراز می توانید به لیست بالا مراجعه کنید و باشماره های درج شده تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید. کلاس خصوصی آیلتس در شیراز برای یادگیری بهتر و تمرکز بیشتر بر روی آموزش می توانید به آموزشگاه آیلتس شیراز که مراجعه می کنید اعلام نمائید و درخواست کلاس خصوصی آیلتس را داشته باشید اما اگر وقت کافی دارید می توانید به کلاس های عمومی که در آموزشگاه ها برگزار می شود مراجعه کرده و اطلاعات لازم را کسب کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید به لینک زیر مراجعه کنید: بهترین آموزشگاه زبان در شیراز هزینه کلاس های آیلتس شیراز برای اینکه از هزینه دوره های آیلتس در شیراز اطلاع کسب کنید ابتدا باید مشخص کنید که می خواهید به صورت خصوصی به کلاس مراجعه کنید و یا دوره های عمومی را انتخاب می کنید. هزینه دوره تکنیکال آیلتس شیراز : 2 میلیون تومان هزینه دوره مقدماتی آیلتس شیراز : 1 میلیون تومان هزینه آزمون آیلتس 2020 شیراز هزینه آزمون آیلتس ۲۵۵ هزارتومان افزایش یافت و به ۳ میلیون و پنجاه هزارتومان رسید با توجه به افزایش هزینه آزمون آیلتس نحوه صحیح آموزش بسیار اهمیت پیدا کرده است. جایی برای ریسک کردن وجود ندارد و باید مطمئن بود که در مسیر کاملا درست و بدون خطا اموزش ببینیم. IELTS
70 / 100

آموزشگاه آیلتس شیراز

در لیست زیر می توانید بهترین آموزشگاه آیلتس شیراز را مشاهده کنید.آدرس و شماره تماس بهترین آموزشگاه ها ثبت شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده تماس بگیرید.

ردیف نام آموزشگاه آیلتس شیراز آدرس آموزشگاه آیلتس شیراز شماره تماس
1 مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان شیراز، خیابان ستارخان، بالاتر از سه راه ولیعصر، پلاک 143 07136261436
2 آموزشگاه زبان های خارجی وستا شیراز، فرهنگ شهر، نبش کوچه 35 07136332354
3 آموزشگاه زبان های خارجی گفتگو شیراز، بلوار آزادی، کوچه 21 (هتل ستارگان) 07132297973
آموزشگاه آیلتس شیراز
آموزشگاه آیلتس شیراز

بهترین آموزشگاه آیلتس شیراز کجاست؟

برای پیدا کردن بهترین آموزشگاه آیلتس در شیراز می توانید به لیست بالا مراجعه کنید و باشماره های درج شده تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

کلاس خصوصی آیلتس در شیراز

برای یادگیری بهتر و تمرکز بیشتر بر روی آموزش می توانید به آموزشگاه آیلتس شیراز که مراجعه می کنید اعلام نمائید و درخواست کلاس خصوصی آیلتس را داشته باشید اما اگر وقت کافی دارید می توانید به کلاس های عمومی که در آموزشگاه ها برگزار می شود مراجعه کرده و اطلاعات لازم را کسب کنید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

بهترین آموزشگاه زبان در شیراز

هزینه کلاس های آیلتس شیراز

برای اینکه از هزینه دوره های آیلتس در شیراز اطلاع کسب کنید ابتدا باید مشخص کنید که می خواهید به صورت خصوصی به کلاس مراجعه کنید و یا دوره های عمومی را انتخاب می کنید.

هزینه دوره تکنیکال آیلتس شیراز : 2 میلیون تومان
هزینه دوره مقدماتی آیلتس شیراز : 1 میلیون تومان

هزینه آزمون آیلتس 2020 شیراز

هزینه آزمون آیلتس ۲۵۵ هزارتومان افزایش یافت و به ۳ میلیون و پنجاه هزارتومان رسید
با توجه به افزایش هزینه آزمون آیلتس نحوه صحیح آموزش بسیار اهمیت پیدا کرده است. جایی برای ریسک کردن وجود ندارد و باید مطمئن بود که در مسیر کاملا درست و بدون خطا اموزش ببینیم.

IELTS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *