لیست آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در شیراز

لیست آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در شیراز
80 / 100

لیست آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در شیراز

در ادامه به معرفی بهترین آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در شیراز می پردازیم. آدرس و شماره تماس بهترین آموزشگاه ها در لیست ثبت شده است.برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در لیست تماس بگیرید.

ردیف نام آموزشگاه آدرس شماره تماس
1 آموزشگاه زبان های خارجی وستا شیراز، فرهنگ شهر، نبش کوچه 35 07136332354
2 موسسه فرهنگی هنری زبان پارسا شیراز، بلوار شهید بهشتی، حدفاصل چهارراه خلدبرین و چهارراه بنفشه 07132357642
3 موسسه زبان سرای مهراس شیراز، فرهنگ شهر، روبروی اداره مالیاتی 07136308156

بهترین آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در شیراز

در لیست بالا شما می توانید با بهترین آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در شیراز آشنا شوید و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در لیست با آنها تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

لیست آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در شیراز
لیست آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در شیراز

برای اطلاعات بیشتر در مورد تمامی آموزشگاه های زبان شیراز به لینک مراجعه نمائید.

ترکی استانبولی (به ترکی استانبولی: Türkçe) یا ترکی ترکیه (Türkiye Türkçesi) یکی از زبان‌های شاخه جنوب غربی یا گروه اوغوز، زبان‌های ترکی است که ۸۸٬۰۰۰٬۰۰۰ نفر در سراسر جهان به عنوان زبان نخست یا دوم با آن سخن می‌گویند این زبان رایج‌ترین زبان از شاخهٔ زبان‌های ترکی می‌باشد. جغرافیای آن شامل ترکیه و قبرس شمالی و قسمت‌هایی از عراق، یونان، بلغارستان، جمهوری مقدونیه، کوزوو، آلبانی و دیگر قسمت‌های شرقی اروپا را شامل می‌شود. سالانه جمعیت بسیاری نیز از ترکیه به غرب اروپا و به ویژه آلمان مهاجرت می‌کنند که موجب تکلم ترکی در آن مناطق می‌گردد.

ریشهٔ زبان ترکی را می‌توان در ترکستان چین در آسیای مرکزی جست. با گسترش قلمرو امپراتوری عثمانی این زبان که زبان رسمی آن‌ها بود اصلاحات بسیاری می‌یافت. مصطفی کمال آتاترک (اولین رئیس‌جمهور ترکیه) در سال ۱۹۲۸، الفبای عثمانی را با الفبای آوایی لاتین جایگزین نمود و کلمات بیشمار عربی، فارسی و… را از این زبان حذف نمود

چرا باید زبان ترکی را یاد بگیریم؟

افراد برای یادگیری زبان ترکی دلایل و اهداف متفاوتی دارند و یادگیری زبان ترکی به یک چالش بزرگ تبدیل شده است. اگر برای آموزش زبان ترکی استانبولی مشتاق هستید می توانید با شماره های درج شده در لیست آموزشگاه های آموزش زبان ترکی استانبولی شیراز تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *