لیست آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در شیراز

آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در شیراز
73 / 100

در لیست زیر اطلاعات بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در شیراز به همراه آدرس و شماره تماس آنها ثبت شده است. برای اطلاع از ساعت برگزاری کلاس های زبان ترکی با شماره های درج شده در لیست تماس حاصل فرمائید.

لیست بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در شیراز

ردیف نام آموزشگاه آدرس شماره تماس
1 آموزشگاه زبان های خارجی وستا شیراز، فرهنگ شهر، نبش کوچه 35 07136332354
2 موسسه فرهنگی هنری زبان پارسا شیراز، بلوار شهید بهشتی، حدفاصل چهارراه خلدبرین و چهارراه بنفشه 07132357642
3 موسسه زبان سرای مهراس شیراز، فرهنگ شهر، روبروی اداره مالیاتی 07136308156
4 آموزشگاه پدیده شیراز، بیست متری سینما سعدی، نبش هدایت غربی 07132335951
09164088132
5 کانون زبان داوری شیراز، خیابان ارم، حد فاصل خیابان سروناز و نارون، پلاک 45 07132291610

بهترین آموزشگاه ترکی استانبولی شیراز کجاست؟

در لیست بالا شما می توانید با بهترین آموزشگاه های زبان ترکی استانبولی در شیراز آشنا شوید و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در لیست با آنها تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

آموزش زبان ترکی استانبولی در شیراز

برای بهترین آموزش زبان ترکی استانبولی روش های مختلفی وجود دارد که شما می توانید بهترین روش را بر اساس علاقه خود انتخاب کنید. مثلا می توانید با خواندن کتاب های زبان ترکی استانبولی ، دیدن فیلم و موزیک ترکی استانبولی ، شرکت در کلاس های عمومی زبان ترکی استانبولی ، گرفتن کلاس خصوصی ترکی استانبولی یکی را انتخاب کنید. در آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در شیراز هم کلاس خصوصی هم کلاس عمومی آموزش زبان ترکی برگزار می شود.

موسسه آموزش زبان ترکی استانبولی

در موسسه های زبان در شیراز ، زبان های مختلف آموزش داده می شود. یکی از زبان های که آموزش داده می شود زبان ترکی استانبولی می باشد. در لیست فوق اطلاعات بهترین موسسه های آموزش زبان ترکی استانبولی ثبت شده است. برای اطلاع از نحوه ثبت نام در کلاس ها و دوره های زبان ترکی با شماره های درج شده تماس بگیرید.

آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در شیراز
آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در شیراز
  • هزینه کلاس زبان ترکی استانبولی چقدر است؟

معمولا هزینه کلاس های زبان ترکی استانبولی براساس ساعت ها برگزاری و دوره های آموزشگاه ها محاسبه می شود. عامل دیگری که بر روی شهریه کلاس زبان ترکی تاثیر گذار می باشد کلاس خصوصی و عمومی است یا اینکه به صورت آنلاین برگزار می شود یا به صورت حضوری.

هزینه کلاس زبان ترکی استانبول به صورت حضوری در دوره مقدماتی عمومی یک ماهه 3 جلسه در هفته ، 750 هزار تومان می باشد.

آموزش خصوصی زبان ترکی استانبولی

بهترین آموزش زبان ترکی استانبولی

چرا باید زبان ترکی را یاد بگیریم؟

افراد برای یادگیری زبان ترکی دلایل و اهداف متفاوتی دارند و یادگیری زبان ترکی به یک چالش بزرگ تبدیل شده است. اگر برای آموزش زبان ترکی استانبولی مشتاق هستید می توانید با شماره های درج شده در لیست آموزشگاه های آموزش زبان ترکی استانبولی شیراز تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.