لیست آموزشگاه های زبان اسپانیایی در شیراز

لیست آموزشگاه های زبان اسپانیایی در شیراز
83 / 100

آموزشگاه های زبان اسپانیایی در شیراز

در جدول زیر اطلاعات بهترین آموزشگاه های زبان اسپانیایی در شیراز ثبت شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های درج شده در لیست تماس بگیرید.

لیست آموزشگاه های زبان اسپانیایی در شیراز

ردیف نام آموزشگاه آدرس آموزشگاه های آموزش زبان اسپانیایی شیراز شماره تماس
1 موسسه زبان پارسا شیراز، بلوار شهید بهشتی ( حدفاصل چهار راه خلدبرین و چهار راه بنفشه)، آموزشگاه زبان پارسا 07132357641
2 موسسه زبان سرای مهراس شیراز، فرهنگ شهر، روبروی اداره مالیاتی 07136308156
3 موسسه زبان و ترجمه ملل شیراز، قصردشت، کوچه 5، پلاک 1 07136285810
4 موسسه زبان فردا شیراز، بلوار دانشجو، بین کوچه 3 و 5، روبروی ارم گل 07136268663
5 آموزشگاه زبان های خارجی مهاجران شیراز، بلوار مدرس، خیابان فضل آباد، نبش کوچه 3 07137261188
6 موسسه زبان آموزان رادین شيراز، خوابگاه ارم به سمت ميدان دانشجو، نبش كوچه 9 07136267685
7 موسسه آموزش عالی آزاد فاخر شیراز، خیابان قصردشت، بعد از خیابان قم آباد، روبروی دبیرستان دانشگاه، پلاک 226 07136263662

آموزشگاه زبان اسپانیایی شیراز

زبان اسپانیایی زبان رسمی 21 کشور در جهان می باشد و حدود 450 میلیون نفر در دنیا به اسپانیولی صحبت می‌کنند. در واقع بعد از انگلیسی، زبان اسپانیایی دومین زبان بین المللی دنیا محسوب می‌شود. با توجه به کاربرد بسیار این زبان در دنیا و اینکه با دانستن این زبان با جمعیت زیادی می‌توان ارتباط برقرار کرد

برای پیدا کردن بهترین آموزشگاه های زبان ، و یادگیری زبان هی متفاوت ، آموشگاه های زیادی وجود دارد. اما برای پیدا کردن بهترین آموزشگاه آموزش زبان اسپانیایی شیراز می توانید با شماره های درج شده در لیست بالا می توانید تماس گرفته و اطلاعات لازم را کسب کنید.

هزینه کلاس های آموزش زبان اسپانیولی شیراز

برای اطلاع از هزینه کلاس آموزش زبان ، باید با شماره های درج شده در جدول تماس گرفته و اطلاع کسب کنید. البته لازم به ذکر است هزینه کلاس های زبان اسپانیایی بستگی به خصوصی بودن یا عمومی بودن کلاس ، فشرده بودن کلاس و یا به صورت استاندارد برگزار شدن کلاس های آموزشی دارد.

لیست آموزشگاه های زبان اسپانیایی در شیراز
لیست آموزشگاه های زبان اسپانیایی در شیراز

دوره آموزش زبان اسپانیایی در شیراز

در آموزشگاه های متفاوت دوره های متفاوت برای آموزش زبان های بین المللی وجود دارد. دوره های آموزش خصوصی زبان اسپانیایی ، دوره فشرده آموزش زبان اسپانیایی، آموزش زبان اسپانیایی مبتدی، آموزش زبان اسپانیایی به صورت عمومی و… و تمامی این دوره ها بستگی به استاد مربوطه و آموزشگاه دارد.

اگر در حال حاضر کلاس های اسپانیایی را می گذرانید و به دنبال کمک اضافی هستید ، سه زمینه مجزا وجود دارد که باید روی آنها کار کنید.  1.گرامر 2.لغات 3.شفاهی.

برای اینکه زبان اسپانیایی را به راحتی یاد بگیرید حتما باید برنامه منظم برای خود تعیین کنید. حتی 15 دقیقه مطالعه در روز نیز مفید می باشد. رفتن به کلاس زبان اسپانیایی در شیراز نیز می تواند مفید باشد.

زبان اسپانیایی

علاوه بر تخصیص زمان مناسب باید از آموزش های خودتون در طول روزتون استفاده کنید. می توانید این کار را بکنید که هرچیزی را به زبان اسپانیایی برای خود توصیف کنید یا با برچسبی بر روی لوازم خانه شروع کنید و موسیقی اسپانیایی یا فیلم اسپانیایی گوش کنید.

کتاب های آموزش زبان اسپانیایی

کتاب هایی که در دوره های اسپانیایی تدریس می شود به اختصار در زیر معرفی شده است.

 • کتاب Nuevo Prisma A1
 • کتاب Nuevo Prisma A2
 • کتاب Nuevo Prisma B1
 • کتاب Nuevo Prisma B2

دوره های آموزش زبان اسپانیایی شیراز

دوره های برگزار شده برای آموزش زبان اسپانیایی در شیراز به شرح زیر می باشد برای اطلاع از دوره ها، هزینه کلاس، طول دوره و … با شماره های درج شده در لیست بالا تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

 • کلاس مکالمه اسپانیایی
 • کلاس چت اسپانیایی
 • آزمون DELE
 • کلاس های فشرده زبان اسپانیایی
 • دوره اسپانیایی سطح A1
 • دوره اسپانیایی سطح A2
 • دوره اسپانیایی سطح B1
 • دوره اسپانیایی سطح B2

اسپانیایی (español) یا کاستیایی (castellano) زبانی رومی است که از شبه‌جزیره ایبری در اروپا ریشه گرفته و امروزه با داشتن نزدیک به ۵۰۰ میلیون گویشور بومی، ببشتر در اسپانیا و قاره آمریکا، یک زبان جهانی است. اسپانیایی از نظر شمار گویشوران بومی دومین زبان جهان، پس از چینی ماندارین، و از نظر شمار کل گویشوران چهارمین زبان جهان، پس از انگلیسی، چینی ماندارین و هندی، است.

اسپانیایی عضو گروه زبان‌های ایبرو-رومی از خانواده زبان‌های هندواروپایی است. این زبان پس از فروپاشی امپراتوری روم غربی در سده پنجم میلادی از چندین گویش لاتین عامیانه در ایبری شکل گرفت. کهن‌ترین متون لاتین با ردپایی از اسپانیایی در شمال ایبری در سده نهم پدید آمده‌اند و نخستین استفاده منظم نوشتاری از این زبان در تولدو، یک شهر برجسته در پادشاهی کاستیا، در سده سیزدهم رخ داد. از سال ۱۴۹۲، زبان اسپانیایی به نایب‌السلطنه‌های امپراتوری اسپانیا، به ویژه به قاره آمریکا و همچنین سرزمین‌هایی در آفریقا، اقیانوسیه و فیلیپین منتقل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *