لیست آموزشگاه دکوراسیون داخلی شیراز

در لیست زیر می توانید اطلاعات و آدرس و شماره تماس بهترین آموزشگاه دکوراسیون داخلی شیراز مشاهده نمایید. هزینه آموزش و طول دوره های دکوراسیون را از طریق تماس با شماره های درج شده در لیست می توانید کسب کنید.

آموزشگاه دکوراسیون داخلی شیراز

لیست آموزشگاه دکوراسیون داخلی شیراز

ردیف نام آموزشگاه نشانی شماره تماس
1 مجتمع فنی دیباگران تهران شیراز، بلوار ستارخان، ابتدای کوچه 8 ، پلاک 53 07136292293
07136292294
07136292295
2 آموزشگاه فنی و حرفه ای انگیزه شیراز، خیابان شهید فقیهی، چهارراه معدل، نبش معدل شرقی، نرسیده به اداره کل آموزش و پرورش، مجتمع آموزشی انگیزه 09396110759 09174051595
3 مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان شیراز، خیابان ستارخان، بالاتر از سه راه ولیعصر، پلاک 143 07136261436
07136292004
07136292005
4 موسسه فرهنگی هنری نیکان شهرراز شیراز، خیابان قصردشت، روبروی عفیف آباد، بلوار شهید آوینی، کوچه یک 07136269494
07136272328
09900350917

دوره آموزش دکوراتور در شیراز

در دوره دکوراتور با مباحث چیدمان و رنگ شناسی ، نورپردازی و … آشنا می شویم. این دوره برای افرادی که علاقه به دیزاین فضای داخلی و دکوراسیون دارند اما قصد ندارند در تمام دوره های دکوراسیون داخلی شرکت کنند و یا علاقه ای به مسائل فنی ندارند ، کاملا مناسب است.

دوره کوتاه مدت و به صورت فشرده برگزار میگردد و شامل نرم افزارها و دروس تخصصی مثل متره و برآورد نمیشود. دانشجو پس از گذراندن این دوره می تواند به فعالیت در زمینه دیزاین داخلی و نوسازی بپردازد. در بهترین آموزشگاه دکوراسیون داخلی در شیراز می توانید بهترین آموزشگاه ها را مشاهده کنید.

آموزش طراحی دکوراسیون داخلی مقدماتی تا پیشرفته در شیراز

در دوره آموزش طراحی دکوراسیون داخلی با تمامی اصول و دانش معماری داخلی آشنا خواهید شد. طراحی و تنظیم سرفصل های دوره مناسب غیر معماران و معماران می باشد. و پس از گذراندن دوره قادر خواهید بود به طراحی داخلی و بازسازی فضا مشغول شوید.

طراحی داخلی و دکوراسیون مقدماتی : شامل آشنایی و توانایی کامل در نقشه کشی ، نرم افزار Auto cad ، طراحی دست آزاد و درک معماری و رنگ شناسی

طراحی داخلی و دکوراسیون متوسطه : در این مرحله درس های طراحی داخلی به صورت تخصصی تر ارائه خواهند شد که شامل مصالح شناسی ، متره و برآورد ، سبک شناسی ، نرم افزار اسکچاپ و طراحی داخلی 1 می باشد.

طراحی داخلی و دکوراسیون پیشرفته : این دوره شامل نرم افزار 3D s MAX ، نورپردازی ، فتوشاپ در معماری و طراحی داخلی 2 می باشد.

پس از پایان دوره آموزش دکوراسیون داخلی دانشجو میتواند در امر دکوراسیون داخلی(طراحی داخلی) به صورت مستقل و توانمند فعالیت کند و پس از گذراندن دوره های تخصصی کارگاهی اجرای ساختمان و بازسازی ، به هر دو محور بپردازد.

توجه : اگر به دنبال دوره های تخصصی 3DMax هستید به لیست آموزش تری دی مکس 3D MAX در شیراز مراجعه نمایید.

آموزشگاه دکوراسیون داخلی شیراز

دوره دکوراتور داخلی یا دوره آموزش طراحی داخلی در شیراز
دوره دکوراتور مناسب افرادی است که به چیدمان و سطح ظاهری فضا علاقمند هستند بدون درگیر شدن به طراحی فضا. دوره آموزش طراحی داخلی مناسب افرادی است که تمایل به سطح ظاهری فضا با پشتوانه طراحی فضا و نیز تفکر به مسائل زیرساختی موارد دارند .به عنوان مثال انتخاب کفپوش از طرف طراح داخلی حاصل تفکر درباره قوانین موجود و مبحث کاربردی متریال و خاصیت های فیزیکی آن است .و یک معمار داخلی مسئول طراحی خود فضا است.

دوره های آموزش دکوراسیون داخلی با مدرک بین المللی شیراز

بعد از گذراندن امتحانات مربوطه مدرک بین المللی دکوراسیون داخلی (طراحی داخلی) به نام شما در محل مجتمع فنی تهران نمایندگی نیاوران صادر می گردد . بهترین آموزشگاه دکوراسیون داخلی شیراز

مدارک دوره های طراحی داخلی شیراز قابل ترجمه و ارائه به سفارتخانه جهت مهاجرت می باشد .

پیش نیاز دوره آموزش طراحی داخلی :
برای شرکت در دوره های طراحی داخلی شیراز ، نیاز به هیچ پیش نیازی نخواهید داشت . چرا که آموزش طراحی داخلی در مجتمع های فنی در شیراز به صورت گام به گام و از مقدماتی تا پیشرفته می باشد .

لیست آموزشگاه دکوراسیون داخلی شیراز

اطلاعات بیشتر :

طراحی داخلی گروهی از کارهای مختلف را توصیف می‌کند که در عین حالی که مرتبط با پروژه می‌باشد مرتبط با تبدیل آن به تنظیمات مؤثر برای طیف وسیعی از فعالیت‌های انسانی است. طراح داخلی کسی است که چنین پروژه‌هایی را برنامه‌ریزی، هماهنگ و مدیریت کند. طراحی داخلی حرفه‌ای چند بعدی است که شامل توسعه مفهومی، ارتباط با ذینفعان پروژه و مدیریت و اجرای طرح است.