لیست آموزشگاه های زبان فرانسه در شیراز

لیست آموزشگاه های زبان فرانسه در شیراز
74 / 100

در ادامه به معرفی بهترین آموزشگاه زبان فرانسوی شیراز می پردازیم . برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از آدرس و شماره تماس بهترین آموزشگاه های آموزش زبان فرانسوی می توانید به لیست زیر مراجعه کنید.

لیست آموزشگاه های زبان فرانسه در شیراز

ردیف نام آموزشگاه نشانی آموزشگاهآموزش زبان فرانسه شیراز شماره تماس
1 موسسه زبان سرای مهراس شیراز، فرهنگ شهر، روبروی اداره مالیاتی 07136308156
2 آموزشگاه زبان های خارجی وستا شیراز، فرهنگ شهر، نبش کوچه 35 07136332354

دوره های آموزش زبان فرانسه شیراز

برای اطلاع از طول دورهای آموزش زبان فرانسه شیراز می توانید با شماره های درج شده در لیست بالا تماس گرفته و اطلاعات لازم را کسب کنید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به لیست زیر مراجعه کنید:

بهترین آموزشگاه زبان در شیراز

لیست آموزشگاه های زبان فرانسه در شیراز
لیست آموزشگاه های زبان فرانسه در شیراز

آموزش الفبای زبان فرانسه در شیراز

برای این که بتوانید فرانسوی حرف بزنید باید در ابتدا الفبای زبان فرانسه را فرا بگیرید و بعد به آموزش زبان فرانسه بپردازید. برای اینکه ما اطلاعات بهترین آموزشگاه زبان فرانسوی را قید کرده ایم. می توانید با شماره های درج شد در لیست تماس گرفته و اطلاعات کسب کنید.

هزینه دوره های آموزش زبان فرانسه شیراز

برای اطلاع از قیمت دوره های متفاوت آموزش زبان فرانسه باید با شماره های درج شده در لیست زیر تماس گرفته. هزینه دوره های آموزش زبان بستگی به دوره های خصوصی آموزش زبان فرانسه ، دوره فشرده زبان فرانسوی و … دارد . و بستگی هزینه دریافتی بهترین استاد آموزش زبان فرانسه دارد که چقدر دریافت می کند.

زبان فرانسوی (به فرانسوی: français) یک زبان هند و اروپایی از خانوادهٔ زبان‌های رومی است که توسط ۱۳۶ میلیون نفر در فرانسه و آفریقای شمالی و مرکزی به‌عنوان زبان نخست گویش می‌گردد. فرانسوی یکی از شش زبان رسمی سازمان ملل متحد، یکی از دو زبان کاری این سازمان (همراه با انگلیسی) و زبان کاری یا رسمی سازمان‌های متعدد بین‌المللی یا محلّی از جمله اتحادیه اروپا است. فرانسوی زبانی است کاملاً علمی و دانشگاهی، و امروزه همچنان، بعداز انگلیسی، یکی از مهم‌ترین زبان‌های دیپلماتیک به شمار می‌رود. در حدود ۱۹۰ میلیون نفر، فرانسوی را به عنوان زبان دوم صحبت می‌کنند، و ۲۰۰ میلیون نفر دیگر هم آن را به عنوان یک زبان دوم اکتسابی استفاده می‌کنند. اجتماعات گویش کننده به فرانسوی در ۵۷ کشور و قلمرو حضور دارند. اکثر گویش کنندگان بومی این زبان در فرانسه هستند. بقیهٔ گویش کنندگان به طور عمده در کانادا، به ویژه استان کبک، نیو برانزویک و اونتاریو و نیز بلژیک، سوییس، لوکزامبورگ و مناطقی در ایالت مین آمریکا و لوییزیانا حضور دارند. بیشتر افرادی که فرانسوی زبان دوم آن‌هاست در آفریقای فرانسوی‌زبان زندگی می‌کنند، که با تردید می‌توان گفت تعداد آن‌ها از گویندگان بومی بیشتر است. گرچه زبان اسپانیایی از نظر تعداد افرادی که به یک زبان واحد تکلم می‌کنند در مقام دوم قرار دارد (مقام اول متعلق به زبان چینی می‌باشد).

دوره های فشرده آموزش زبان فرانسه در شیراز

دوره های فشرده حداقل 6 ماه فشرده صورت می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از هزینه و ثبت نام آنلاین کلاس های زبان فرانسه می توانید با شماره های درج شده تماس گرفته و اطلاعات کسب کنید.

چرا باید فرانسه یاد بگیرم؟
موسسه فرهنگی هنری پارسا آموزان شیراز (موسسه زبان فرانسه در شیراز) به شما کمک می کند تا در سریع ترین زمان ممکن بتوانید زبان فرانسه را بیاموزید.

زبان فرانسه، زبان فرهنگ و زبان دوم روابط بین الملل است
اگر می خواهید راهنمای تور فرانسوی زبان باشید
برای شرکت در آزمون های بین المللی زبان فرانسه (TCF, TEF , DELF , DAlf)
برای تحصیل در دانشگاه های فرانسوی زبان باید فرانسه بدانیم.
برای مصاحبه سفارت و مهاجرت به کشور های فرانسه ، بلژیک، سوئیس، کبک کانادا باید فرانسه بدانیم.
برای مهارت در ترجمه متون
تکلم به زبان فرانسوی امتیاز خوبی برای موفقیت تحصیلی در فرانسه است حتی اگر برای ادامه تحصیلات عالی در این کشور لزوما به تسلط به این زبان نیاز نباشد. با اینحال توجه داشته باشید: عدم آشنایی به این زبان یکی از نخستین دلایل عدم موفقیت دانشجویان خارجی در این کشور است به ویژه در رشته های علوم انسانی و حقوق ؛ در این راستا موسسه فرهنگی هنری و زبان پارسا آموزان شیراز نسبت به آموزش زبان فرانسه در شیراز به کمک مشتاقان یادگیری زبان فرانسه می آید کافی است با موسسه زبان پارسا شیراز تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *