آموزش آیلتس در شیراز

در این لیست از سایت آموزشگاه های ایران، می توانید اطلاعات بهترین دوره های آموزش آیلتس در شیراز به همراه آدرس و شماره تماس آموزشگاه ها را مشاهده نمایید. آیلتس یک آزمون بین المللی محسوب می شود که برای تشخیص زبان انگلیسی افرادی است که قصد ورود به کشور های انگلیسی زبان دارند می باشد. برای اطلاع از دوره های خصوصی و عمومی، هزینه آزمون و دوره تخصصی IELTS تا انتها با ما همراه ما باشید.

آموزش آیلتس در شیراز
آموزش آیلتس در شیراز  IELTS

لیست آموزشگاه های آموزش آیلتس در شیراز

ردیف نام آموزشگاه آدرس شماره تماس
1 آموزشگاه زبان های خارجی وستا شیراز، قدوسی غربی، نبش کوچه 19/الف 07136312948
09172653157
09173645783

09179630762
2 موسسه زبان پارسا شیراز، بلوار شهید بهشتی، حدفاصل چهارراه خلدبرین و بنفشه، نبش کوچه 7 09173162644
07132357641
3 آموزشگاه زبان های خارجی گفتگو شیراز، بلوار آزادی، کوچه 21 (هتل ستارگان) 07132297973
4 موسسه زبان آیلتس گاما شیراز، خلدبرین، روبروی درب اصلی پارک، نبش کوچه 18 07136475292
5 کانون زبان سپاس صدرا، فاز یک، خیابان مولانا، بلوار ارم 09172030416
6 آموزشگاه زبانهای خارجی سها شیراز، معالی آباد، خیابان دنا 07136385086
7 موسسه هوشمند و مدرن زبان رادین شیراز، بلوار دانشجو، نبش کوچه 7 07136267660
07136267695
8 موسسه زبان سرای مهراس شیراز، فرهنگ شهر، روبروی اداره مالیاتی 07136308156
09178125941
9 موسسه تخصصی آیتلس فرشتگان شیراز، خیابان ارم، خیابان نارون 07132295071
10 آموزشگاه زبان مدرس شیراز، بلوار مدرس، حدفاصل درب دوم پایگاه و فلکه گل سرخ 07137204556
11 آکادمی زبان دکتر نظری شیراز، معالی آباد، بین پزشکان و دوستان 09170188347
12 صدر آیلتس شیراز، میدان معلم، فرهنگ شهر، بغل پل بین کوچه 3 و 5 07136310046
13 موسسه زبان ملل شیراز، چهارراه پارامونت به سمت سینما سعدی، کوچه 5 07132302451
14 مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ایرانیان شیراز، خیابان ستارخان، بالاتر از سه راه ولیعصر 07136261436

هزینه کلاس تضمینی آیلتس در شیراز 1402

برای اینکه از هزینه دوره های تخصصی و تضمینی آموزش آیلتس در شیراز در سال 1402 اطلاع کسب کنید ابتدا باید نحوه شرکت در دوره را مشخص نمایید، هزینه دوره خصوصی و عمومی آیلتس متفاوت می باشد. همچنین شهریه دوره های آنلاین و حضوری آیلتس نیز با یکدیگر متفاوت می باشد.

برای اطلاعات دقیق از شهریه کلاس آیلتس IELTS بهتر است با آموزشگاه های برگزار کننده دوره های تضمینی آیلتس در شیراز که در جدول فوق ثبت شده اند تماس بگیرید. اما به طور معمول هزینه این دوره ها به صورت زیر تعیین می شود:

 • قیمت کلاس آموزش خصوصی آیلتس در شیراز حدود هر جلسه 400.000 هزار تومان به بالا می باشد.
 • قیمت دوره عمومی آیلتس در شیراز نیز حدود 6.000.000 تومان به بالا می باشد.

برای اطلاعات دقیق با شماره های ذکر شده در جدول تماس بگیرید و یا به صفحه اختصاصی آموزشگاه ها مراجعه کنید و از طریق چت آنلاین درج شده در صفحه آنها مراجعه کنید.

دوره های آیلتس در شیراز
آموزش آیلتس در شیراز

آموزش خصوصی آیلتس در شیراز

برای یادگیری بهتر و تمرکز بیشتر بر روی آموزش زبان انگلیسی، می توانید به آموزشگاه های آموزش آیلتس در شیراز مراجعه کنید و کلاس خصوصی را درخواست کنید اما اگر وقت کافی دارید می توانید به کلاس های عمومی که در آموزشگاه ها برگزار می گردد، مراجعه نمایید و اطلاعات لازم دوره ها را کسب کنید و هزینه کمتری پرداخت کنید.

اما لازم است بدانید که در دوره های خصوصی استاد آیلتس فقط به شما آموزش می دهد و از تمام لحاظ (گرامری، رایتینگ، اسپیکینگ، درک مطلب) ایرادات شما را رفع خواهد نمود تا به صورت تضمینی در آزمون پیش رویتان موفق عمل کنید.

ثبت نام در کلاس آیلتس در شیراز

برای ثبت نام در دوره های آموزش آیلتس شیراز و کسب نمره بالا، فقط کافی است بهترین آموزشگاه یا استاد IELTS را پیدا کنید و یا تدریس خصوصی آیلتس را انتخاب کنید. می توانید از طریق نظرات کاربران و زبان آموزان آموزشگاه های ذکر شده، اطلاعات لازم را کسب کنید و تصمیم به ثبت نام در دوره مورد نظرتان نمایید.

برای این کار می توانید به پروفایل آموزشگاه ها در جدول فوق، آموزش آیلتس در شیراز مراجعه کنید. همچنین می توانید اطلاعات تمامی  آموزشگاه زبان در شیراز در این صفحه را مشاهده کنید.

آموزش آیلتس در شیراز

در دوره های آموزش آیلتس در شیراز به صورت تخصصی مطالب زیر را یاد میگیرید.

 • رایتینگ آیلتس
 • ریدینگ آیلتس
 • لیسنینگ آیلتس
 • اسپیکینگ آیلتس

آموزش آنلاین آیلتس IELTS در شیراز

با مشغله افراد یکی از بهترین گزینه ها برای یادگیری زبان، شرکت در دوره های آنلاین زبان و آیلتس می باشد می باشد. می توان اینگونه اعلام نمود که تقریبا تمامی اساتید و آموزشگاه ها دوره های آنلاین آیلتس را برگزار می کنند برای اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام و شرکت در دوره های آنلاین آیلتس کافی است با شماره های درج شده در جدول فوق تماس حاصل فرمایید.

بهترین آموزشگاه آیلتس در شیراز از نظر مردم کدام است؟

انتخاب آموزشگاه زبان خوب برای آموزش آیلتس در شیراز کار سختی می باشد، به این دلیل که تکنیک های هر آموزشگاه و استادی متفاوت است. با توجه به اعلام نظرات کاربران در انتهای این لیست می توانید بهترین گزینه ها را مشاهده کنید و انتخاب راحتتری داشته باشید.

هزینه آزمون آیلتس در شیراز چقدر است؟

هزینه آزمون آیلتس در ایران حدود 8.900.000 در سال 1402 می باشد. مبلغی که متقاضیان باید برای ثبت نام در آزمون آیلتس بپردازند توسط سازمان سنجش آموزش کشور محاسبه و تعیین می‌شود و هرساله این مبلغ تغییر می کند برای اطلاع از قیمت دقیق با شماره آموزشگاه های درج شده در جدول آموزش آیلتس در شیراز تماس بگیرید.

آموزش آیلتس در شیراز

آزمون آیلتس 1402 چه زمانی برگزار می شود؟

ثبت نام آزمون کاغذی آیلتس 1402 طبق گفته های سازمان سنجش آموزش کشوری از اردیبهشت 1402 انجام می شود. همچنین آزمون آیلتس کامپیوتری نیز از 21 فروردین باز می شود.

تعدادی از موسسات که مجوز برگزاری آزمون IELTS را دارند، این موسسات در سال چندین بار این ازمون را برگزار می کنند که تقویم برگزاری این آزمون متعاقبا اعلام می گردد.

تفاوت آیلتس جنرال و آکادمیک

تفاوت بین آزمون آیلتس جنرال و آیلتس آکادمیک تقریباً در قوانین و ساختار آنها است. هر دو نوع آزمون توسط بریتیش کانسیل رویکرد ساختاری مشابه دارند و تقریباً به همان اندازه درک زبان در چهار مهارت اصلی (شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن) را اندازه می گیرند.

با این حال، آیلتس جنرال برای افرادی که به دلیل مهاجرت، کار یا تحصیل به کشورهای انگلیسی زبان نیاز دارند مورد استفاده قرار می گیرد. از طرفی، آیلتس آکادمیک برای افرادی که می خواهند در دانشگاه ها و مؤسسات دانشگاهی در خارج از کشور ثبت نام کنند و نیاز به اثبات دانش زبان انگلیسی خود دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.

علاوه بر این تفاوت اهداف، هر دو نوع آزمون دارای ماژول های مشابه هستند، اما موارد خاصی وجود دارد که توجه نمودن به آنها نیز می تواند الزامات خاص هر نوع آزمون را رفع نماید. برای مثال، در آیلتس جنرال، مهارت نوشتن شامل نوشتن نامه رسمی و نوشتن حاشیه نوشتاری است، در حالی که در آیلتس آکادمیک، داوطلبین می بایست یک گزارش تحقیق نوشته شده تحویل دهند. همچنین، در آزمون آکادمیک، سطح دشواری خواندن و شنیداری بالاتر است که در آن مصاحبه ها و گفتگوها همچنان در حالت عمومی هستند.

بنابراین، قبل از شرکت در دوره های آموزش آیلتس در شیراز ، بهتر است با محل و نیازهای خاص خود آشنا شوید و نوع آزمون را که برای شما مناسب است را انتخاب کنید.

آموزش آیلتس در شیراز

نمره دهی آزمون آیلتس IELTS

ممکن است قبل از شرکت در دوره های آموزش آیلتس در شیراز در زمینه سیستم نمره دهی سوالی برایتان مطرح شود که در ادامه آن را شرح می دهیم. سیستم نمره دهی آیلتس در بخش‌های شنیداری، مکالمه، خواندن و نوشتن تعیین می‌شود. امتیاز کلی هر بخش را می‌توان بر اساس 9 بوده و به عدد صحیح نیز تقسیم می‌شود. همچنین، برای هر بخش، یک نمره عمده از 0 تا 40 تعیین می‌شود که به عدد صحیح تبدیل می‌شود.

برای بخش شنیداری، یک مکالمه چهار قسمتی و 40 سوال چندگزینه‌ای گوش داده می‌شود و هر سوال یک امتیاز دارد. نمره نهایی بخش شنیداری بر اساس تعداد جواب‌های صحیح تشکیل می‌شود.

در بخش مکالمه، دو بخش مکالمه کوچک و مکالمه بلند انجام می‌شود. بر اساس مجموعه‌ای از معیارها شامل دستور زبان، درک، روانی بودن، واژگان و لغت و تلفظ، امتیاز بخش مکالمه تعیین می‌شود.

در بخش خواندن، 40 سوال چندگزینه‌ای وجود دارد و هر سوال یک امتیاز دارد. نمره این بخش بر اساس تعداد جواب‌های صحیح تعیین می‌شود.

در بخش نوشتن، دو  بخشمهمانداری و نظرسنجی انجام می‌شود. جملات در هر بخش مهمانداری ارزیابی می‌شوند و بر اساس معیارهایی مثل واژگان و لغت، دستور زبان، ساختار و نوع کلام، امتیاز بخش نوشتن تایید می‌شود.

برای اینکه در هر کدام از این بخش ها قدرتمند شوید می توانید زیر نظر اساتید آیلتس در شیراز که حرفه ای هستند و در جدول ابتدای این لیست مشاهده می کنید آموزش های لازم را ببینید.

سخن نهایی:

شرکت در آزمون IELTS یک امتحان بزرگ و ریسکی می باشد به همین دلیل بهتر است قبلا از این که در این امتحان بزرگ شرکت کنید حتما آموزش های لازم را فرا بگیرید. به همین دلیل ما در سایت آموزشگاه های ایران، سعی کرده ایم که اطلاعات لازم، جهت ثبت نام در کلاس های آموزش آیلتس در شیراز و آزمون آیلتس را به طور دقیق اعلام کنیم.

6 دیدگاه برای “آموزش آیلتس در شیراز”

  1. سلام. ممنون از همراهی شما.
   لطفا با شماره آموزشگاه های معتبر آیلتس ذکر شده در جدول تماس بگیرید.

  1. با سلام. ممنون از توجه شما.
   برای اطلاعات بیشتر می توانید از طریق لینک مشاوره آنلاین درج شده در صفحه آموزشگاه ها، مشاوره دریافت کنید و انتخاب بهتری داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.