معرفی آموزشگاه موسیقی طلوع

معرفی آموزشگاه موسیقی طلوع
چت آنلاین با آموزشگاه موسیقی طلوع

آموزشگاه موسیقی طلوع کجاست؟ در ادامه اطلاعات کامل تری در این باره ارائه می دهیم. موسیقی یکی از هفت هنر اصلی انسان ها می باشد که جایگاه اول را در بین هنرهای شناخته شده دارد. یادگیری انواع موسیقی، سازهای ایرانی و جهانی می تواند باعث شود که احساسات خودتان را به دیگران انتقال بدهید. برای این که بتوانید یک یا چندین ساز و حتی آواز را به خوبی فرا بگیرید بهتر است که به سراغ یک آموزشگاه مناسب بروید. در ادامه می خواهیم به معرفی یکی از بهترین ها در این حوزه، یعنی آموزشگاه موسیقی طلوع شیراز بپردازیم.

معرفی آموزشگاه موسیقی طلوع

معرفی آموزشگاه موسیقی طلوع

آموزشگاه موسیقی طلوع از سال 1394 فعالیت خود را با هدف ارتقا سطح آموزشی در زمینه موسیقی آغاز نموده است. موسیقی طلوع، به عنوان یک آموزشگاه موسیقی شیراز همواره با تلاش و کمک اساتید محترم خود سعی در تحقق این هدف والا گام برداشته اند. فراهم نمودن محیط آموزشی مناسب ، کادر اساتید مجرب با زمینه تحصیلی مرتبط ، استفاده رایگان از سازها برای هنرجویان ، برگزاری کنسرت های هنرجویی ، مشاوره رایگان انتخاب ساز و … از جمله اقداماتی می باشد که این آموزشگاه برای هنرجویان خودش در نظر گرفته است.

همچنین در این آموزشگاه با بهره گیری از اساتید کارشناس و کارشناسی ارشد موسیقی توانسته است که خیلی از افراد به موسیقی علاقه مند و آموزش های تخصصی را به این افراد ارائه بدهد. مدیر مسئول این آموزشگاه آقای مسعود تورع، کارشناس ارشد موسیقی و مدرس دانشگاه می باشد که، باعث شده اند شما بتوانید به روز ترین روش های آموزشی جهت یادگیری موسیقی را فرا بگیرید .در ادامه سازها و آموزش هایی که در این آموزشگاه ارائه می شود را به شما اعلام می کنیم.

معرفی آموزشگاه موسیقی طلوع
معرفی آموزشگاه موسیقی طلوع

آموزش ساز های ایرانی در آموزشگاه طلوع

  • تنبک، تار و سه تار، سنتور، کمانچه و نی، دف، تنبور، سازدهنی، فلوت کلیددار، عود و … .

آموزش سازهای جهانی در موسیقی طلوع

  • ویلون، گیتار، پیانو، آواز کلاسیک و پاپ

آموزش موسیقی کودک

هم چنین در این آموزشگاه موسیقی کودک به صورت تخصصی آموزش داده می شود. آواز سنتی نیز در این آموزشگاه به علاقه مندان آموزش داده می شود.

اطلاعات تماس آموزشگاه موسیقی طلوع شیراز

آدرس شیراز، خیابان فلسطین (باغشاه )، نبش کوچه 1

شماره تماس : 071323609610713236096209021173025

آموزشگاه موسیقی طلوع شیراز

ثبت نام در کلاس موسیقی آموزشگاه طلوع

برای ثبت نام در کلاس های آموزش موسیقی این آموزشگاه می توانید با شماره درج شده فوق تماس حاصل فرمائید یا این که به آدرس اینستاگرام آموزشگاه به نشانی toloo_music مراجعه کنید. هم چنین شما می توانید اطلاعات بیشتر، در مورد این آموزشگاه و یا هزینه کلاس موسیقی از سایت آموزشگاه به نشانی toloomusic.ir کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.