آموزش زبان آلمانی شیراز

آموزشگاه زبان آلمانی شیراز
80 / 100

آموزش زبان آلمانی شیراز

در جدول زیر اطلاعات بهترین آموزشگاه زبان آلمانی شیراز در لیست زیر ثبت شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در لیست زیر تماس گرفته و اطلاعات کسب کنید.

آموزش زبان آلمانی شیراز

ردیف نام آموزشگاه زبان آلمانی شیراز آدرس آموزشگاه زبان آلمانی شیراز شماره تماس
1 دپارتمان زبان آلمانی گوته شیراز شیراز ، خلدبرین ، روبروی درب اصلی پارک ، نبش کوچه 18 07136475292
2 آموزشگاه آنلاین زبان آلمانی گوته شیراز 09190114515
3 موسسه زبان گفت وشنود شیراز ، معالی آباد 09120058646
4 موسسه زبان آلمانی گاما شیراز ،  خلدبرین 07136476676
5 موسسه زبان سرای مهراس شیراز ،  فرهنگ شهر ، روبرو اداره مالیاتی 07136308156

یادگیری زبان آلمانی چقدر طول می کشد؟ از مشکلات یادگیری زبان آلمانی گوته طولانی شدن دوره آموزشی می باشد که علاوه بر هدر رفت زمان متقاضیان ، شور و اشتیاق آنها را برای یادگیری این زبان از بین برده و ویادگیری این زبان را نیمه کاره رها می کنند.گاما با هدف ایجاد انگیزه در متقاضیان سریعترین و کوتاهترین دوره زبان آلمانی برای گرفتن مدرک گوته را تعریف می نماید. شما در گام به صورت تضمینی در مدت زمان 7 ماه می توانید زبان آلمانی را فرا بگیرید. آموزشگاه زبان آلمانی گاما ، براساس منابع روزآموزش های خود را توسط اساتید برجسته در اختیار زبان آموزان خود قرار می دهد.

کدام دوره زبان آلمانی را شرکت کنیم؟ متقاضیان تحصیل و اقامت کشور آلمان نیازمند اخذ مدرک گوته زبان آلمانی در سطح B1 یا B2 می باشند. پس قبل از انتخاب یک مجموعه جهت یادگیری زبان آلمانی میبایست از طریق وکلا یا کارگزاران خود مشخص کنید که چه سطحی از زبان آلمانی را نیاز دارید.

آموزشگاه زبان آلمانی شیراز
آموزشگاه زبان آلمانی شیراز
اطلاعات بیشتر: بهترین آموزشگاه زبان در شیراز

زبان آلمانی (به آلمانی: Deutsche Sprache) زبانی از خانواده زبان‌های هندو-اروپایی و عضوی از شاخه زبان‌های ژرمنی غربی در کنار هلندی، انگلیسی و آفریکانس است که بیشتر در اروپای مرکزی تکلم می‌شود.

زبان آلمانی پرگویشورترین زبان اتحادیه اروپا با بیش از ۹۵ میلیون گویشور است. گویشوران این زبان در کشورهای آلمان، اتریش، سوئیس، لیختن‌اشتاین، لوگزامبورگ، شرق بلژیک، آلتو آدیجه، آلزاس، لورن و جنوب دانمارک در اکثریت هستند. این زبان در آلمان، اتریش، بخشی از سوئیس، تیرول جنوبی (ایتالیا)، بخشی از بلژیک و لیختن اشتاین زبان رسمی به حساب می‌آید. همچنین این زبان، زبان اقلیت‌هایی در رومانی و نامیبیا است.

شهریه دوره آموزش زبان آلمانی شیراز

هزینه ثبت نام دروه های آموزش زبان المانی و چت و آزمون زبان آلمانی متغیر است. و بستگی به دوره های آموزش آنلاین، دوره های فشرده آموزش زبان آلمانی در شیراز، دوره های خصوصی و … دارد.

مدت دوره آموزش زبان آلمانی شیراز

در دوره های استاندارد آموزش زبان آلمانی معمولا هر ترم یک و نیم ماه زمان می برد. و هر هفته سه جلسه 2ساعته می باشد.